Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
ROBOTS UN BĒRNI

Robots ir ļoti labs palīgs jaunajām ģimenēm, kuras tikai nesen ir uzzinājušas ko nozīmē mazs bērns ģimenē: No vienas puses ir vēlēšanās uzturēt māju ideālā tīrībā, bet no otras puses ir katastrofāls laika trūkums. Protams, ka Robots neatrisinās šo jautājumu pilnībā, bet ar viņa palīdzību grīda būs tīra katru dienu, un tam nebūs jātērē pat ne 5 minūtes. Vienkārši ejot ar mazuli pastaigā ir jāieslēdz Robots. Pēc pastaigas atgriezīsieties jau tīrā mājā un atliks tikai izbērt Robota savāktos netīrumus.

Bērni kas nesen sākuši staigāt un iepazīt pasauli visdrīzāk uztvers Robotu kā rotaļlietu. Mēģinās viņu noķert, pavizināt ar to kādu rotaļlietu, paspaidīt Robota pogas un ja dabūs rokā tālvadības pulti – vadīt Robotu kā rotaļu automašīnu.Bērni ar Robotu parasti saprotas vēl labāk nekā pieaugušie. Tas ir gan draugs, gan rotaļlieta reizē. Daudzās ģimenēs Robots tiek nodots bērnu aizgādībā. Bērni rūpējas lai Robots ir iztīrīts un savlaicīgi uzlādēts, jo tieši tāds viņš ir noderīgs gan grīdas uzkopšanai, gan arī rotaļām.Drošība

Roomba Robotam ir vesela virkne tehnoloģiju kas nodrošina tā lietošanas drošību. Saskaroties ar jebkuru šķērsli, iedarbojas kontakta sensori un Robots momentā maina savu kustības virzienu un saskare ar bērnu ir kā viegls pieskāriens. Citi sensori savukārt liek Robotam momentā apstāties kad tas tiek piepacelts no zemes. Robots  saņem un apstrādā sensoru datus līdz pat 67 reizēm sekundā, kas nodrošina praktiski momentānu reakcijas ātrumu.

SVARĪGI! Pirms Robots sāk darbu, no grīdas vajadzētu pacelt rotaļlietas un sīkas detaļas, līdzīgi kā tas tiek darīts uzkopjot grīdu ar tradicionālām metodēm. Robots nevar atšķirt gružus no sīkām rotaļlietām un “satīrīs” tās tik pat labi kā visu citu, kas atrodas uz grīdas. Lielākām rotaļlietām Robots klāt neķersies, bet tās arī būtu ieteicams novākt no zemes, lai zem tām nepaliek nesatīrīta grīda. Ja tomēr ir aizmirsies pacelt kādu sīku rotaļlietu, ir arī “avārijas” risinājums – to parasti var atrast Robota konteinerā :)
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2019 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook