Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
ROBOTS UN DZĪVNIEKI

Jums mājās ir četrkājains mīlulis? Prieks un mīlestība bieži gan nāk komplektā ar papildus tīrīšanas darbiem. Par cik iRobot Roomba robots lieliski tiek galā ar dzīvnieku vilnu, smiltīm un sausās barības gabaliņiem, viņš ir neaizstājam palīgs un ietaupa laiku, ko papildus var veltīt savam četrkājainajam draugam.

Kā uz Robotu reaģē mājdzīvnieki?

Katra dzīvā būtne ir unikāla un protams arī atšķiras tās uzvedība. Lielākā daļa dzīvnieku pirmajās iepazīšanās dienās izrāda ļoti aktīvu interesi par Robotu. Pēc tam vai nu pārstāj reaģēt un uztver Robotu kā dabas parādību, vai arī izveido ar to ciešu kontaktu un Robots kļūst par rotaļu biedru.Cik drošs ir Robots?

Roomba robotam ir vesela virkne tehnoloģiju kas palīdz nodrošināt ziņkārīgo mīluli pret nevajadzīgiem starpgadījumiem. Speciāli sensori liek Robotam momentā apstāties kad tas tiek piepacelts no zemes. Tāpēc ziņkārīgie purniņi un visur-tikt-gribošās ķepas ir drošībā arī gadījumā ja izdodas Robotu pacelt vai apgāzt. Citi sensori savukārt nodrošina, lai Robota sastapšanās ar dzīvnieku būtu kā viegls pieskāriens un Robots uzreiz mainītu kustības virzienu.

Iepazīšanās

Pirmajā reizē iepazīstinot savu lolojumu ar robotu būtu ieteicams pašam būt klāt, ja mājdzīvnieks izrādīsies ļoti ziņkārīgs vai satrauksies par nepazīstamās būtnes ierašanos. Vēl svarīgāk ir būt klāt tāpēc, ka pirmā tikšanās reize visbiežāk ir ļoti jautra ne tikai tiem kas iepazīstās, bet arī tiem, kas to visu redz no malas.Tīrīšana

iRobot Roomba ir ērts risinājums lai ikdienā uzturētu tīras telpas kurās mīt mājdzīvnieks. Robots ir tikai jāieslēdz un pēc tīrīšanas jāizber savāktie netīrumi, pūkas un spalvas. Ja mājdzīvniekiem ir garākas spalvas, tad papildus uzmanība būtu jāpievērš Robota birstu kopšanai. Birstu tīrīšana aizņem ne vairāk kā 2-3 minūtes, bet ja izvēlēsieties 800. sērijas iRobot Roomba robotus, tad vēl mazāk.2009. gadā iRobot izstrādāja arī speciālu robota modeli "iRobot Roomba 562 Pet", kas bija īpaši piemērots tieši telpām, kurās ir mājdzīvnieki. Attīstoties tehnoloģijām šobrīd jau visi jaunākie iRobot Roomba modeļi ir piemēroti telpām ar mājdzīvniekiem un indekss "Pet" vairs netiek lietots neviena modeļa nosaukumā. Tomēr, ja vēlaties īpašas ērtības, tad iesakām visjaunākos iRoboto Roomba 800. sērijas robotus, ar AeroForce tehnoloģiju, kas minimizē spalvu sakrāšanos birstēs - praktiski visas spalvas uzreiz nonāk robota netīrumu tvertnē un robota apkope ir minimāla. 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2021 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook