Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
JAUTĀJUMI - ATBILDES

Kur Latvijā iegādāties iRobot produktus?

- iRobot Roomba, Braava un Scooba var apskatīties, izmēģināt un nopirkt sekojošās vietās Latvijā:


Ko darīt, ja nav skaidrs kāds jautājums par iRobot Roomba darbību?

Vispirms vajadzētu izlasīt lietotāja instrukciju. Ja instrukcija nav pie rokas, vai ja atbilde nav ātri atrodama, lūdzu:
- zvaniet:
202 44 222
- rakstiet: info@irobot.lv
- apskatiet forumā uzdotos jautājumus

Kā rīkoties, ja rodas iespaids, ka iRobot Roomba vairs nedarbojas tik labi kā iepriekš?

Uzreiz griezties iRobot Roomba robotu servisa centrā, Rīgā Bieķensalas ielā 21, iepriekš pazvanot: 202 44 222 vai atrakstot info@irobot.lv. Lielākā daļa jautājumu parasti tiek atrisināti telefoniski, bet ja rodas nepieciešamība, robots būs jāatgādā uz servisa centru.

iRobot Servisa Centra moto: Ikvienam Robotam ir kārtīgi jāstrādā!


Vai iRobot Eiropas modeļi atšķiras no iRobot Amerikas robotiem?

Amerikas tirgum ražotie Roomba un Scooba roboti ievērojami atšķiras no Eiropas tirgum ražotajiem Roomba un Scooba modeļiem.
Pat it kā vienāda nosaukuma robotiem (piemēram Roomba 560) ir atšķirīgi rūpnīcas modeļu numuri, atšķirīgas uzlādes sistēmas, akumulatori u.t.t.

- Amerikas tirgum ražotajiem robotiem pamatā tiek uzstādīti Kadmija akumulatori (Ni-Cd). Domājot par apkārtējās vides aizsardzību,
Eiropas savienības direktīva 2006/66/EC aizliedz ES importēt Kadmija akumulatorus un visi Latvijā oficiāli ievestie iRobot produkti ir apgādāti ar nedaudz dārgāku, bet videi krietni draudzīgāku NiMH akumulatoru;
- Amerikas tirguma ražotie roboti parasti ir paredzēti tikai vietējam 110 V barošanas spriegumam. Servisa pieredze liecina, ka lietojot 110 V barošanas blokus ar vienkāršiem strāvas pārveidotājiem, bieži rodas nopietni robota bojājumi, kā rezultātā var nākties mainīt robota galveno drukātās shēmas plati.
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2019 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook