Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
IROBOT LATVIJĀ

iRobot Corporation lapā ir minētas valstis, kur ir iespējams iegādāties
iRobot Roomba un Scooba robotus. Jāņem vērā, ka katram pasaules reģionam tiek ražoti atšķirīgi iRobot produkti, tā piemēram Eiropas savienības direktīva 2006/66/EC aizliedz ES importēt Ni-Cd (Kadmija) akumulatorus un visi Eiropā oficiāli ievestie iRobot produkti ir apgādāti ar nedaudz dārgāku, bet videi krietni draudzīgāku NiMH akumulatoru.

Latvijā Roomba roboti pirmo reizi tirdzniecības tīklā parādījās 2006. gada nogalē un robotu pircējiem servisa centrā Rīgā tiek nodrošināta garantijas un pēcgarantijas servisa apkopes un konsultācijas.

iRobot Roomba ir pieejams veikalos, kā arī iRobot.LV. Ar iRobot produkcijas tirdzniecību, garantijas un pēcgarantijas servisa apkalpošanu Latvijā nodarbojas uzņēmums “Terra Virtuala”.

> Veikalu un Servisa Kontaktinformācija


ROBOTU TESTI UN APSKATI LATVIJĀ

Šodien iRobot roboti Latvijā ļoti plaši tiek lietoti gan privātmājās, gan dzīvokļos, gan birojos, gan viesu mājās. Ir veikti arī daudzi testi un ekspertu testi un publicēti jaunāko iRobot modeļu apskati:
- žurnāls "Pastaiga" (2010. gada septembrī);
- žurnāls "Ievas Māja" (2010. gada aprīlī);
- žurnāls "DEKO" (2010. gada februārī);
- žurnāls "AmberDog" (2010. gada janvārī);
- žurnāls "Digital Times" (2008. g. 6. numurā un 2009. g. 1. numurā);
- TV raidījums "Nākotnes Parks" un tehnoloģiju portāls "ZParks";
- Kakao.LV (Roomba 560 tests 18.01.2009 un Roomba Green tests 21.02.2007);
- un daudzi citi

BRĪVPRĀTĪGIE IROBOTI GAIDA PIETEIKUMUS !

Latvijā ir arī daudzi Brīvprātīgie iRoboti, kuri darbojas piemēram:
- Centrā "Dardedze";
- Rīgas Skolēnu pilī;
- Latvenergo Energoefektivitātes centrā;
- RTU studentu Bērnistabā;
- pirmsskolas izglītības iestādē "Ābecītis"
- RTU Studentu parlamentā;
- Dzīvnieku patversmē "Dzīvnieku Draugs"
- Kalnciema Veselības un sociālās aprūpes centrā;
- ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iestādē "Gaujiena";
- Lielvārdes Dienas aprūpes centrā u.c.

Ja Jums ir zināma kāda ar labdarību, izglītošanu, palīdzību līdzcilvēkiem saistīta iestāde, kur telpu uzkopšanai ir nepieciešams iRobot Roomba robots, lūdzu par to ziņojiet mums uz brivpratigais@irobot.lv  un piedalieties kārtējā "Brīvprātīgā iRobota Konkursā".

Vairāk informācijas par aktuālajiem Brīvprātīgo iRobotu pasākumiem lasiet www.MansRobots.lv

IROBOT ROBOTI ZINĀTNISKI - IZGLĪTOJOŠAM DARBAM

iRobot Roomba roboti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā ļoti plaši tiek izmantoti zinātniski - izglītojošam darbam, tai skaitā tiek rakstīti maģistra darbi, rīkotas pārveidotu robotu sacensības u.t.t.

Baltijas valstu studenti un robotikas entuziasti jau 3 gadus aktīvi piedalās arī Sumo-
Roomba sacensības, kas savā būtībā ir tradicionālā Japāņu Sumo cīņa robotu izpildījumā. Pagājušā gada lielākās sacensības bija: Robotika 2010 Rīgā, Baltic Robot Sumo 2010 rudens sacensības Tallinā. Šogad priekšā Robotika 2011 Rīgā un Baltic Robot Sumo Klaipēdā un rudenī Rīgā.

2010. gada 23-25 Aprīlī Rīgas Tehniskās universitātes students Māris Ābele un Latvijas Universitātes students Ēriks Zaharans pirmo reizi Latvijas vēsturē devās uz lielākajām robotu būves sacensībām ASV, kur izcīnīja sudraba medaļu 3kg sumo robotu konkurencē. Studenti ASV arī demonstrēja iRobot Roomba Sumo robotus, kas Baltijas valstīs ir ļoti populāra, bet pasaulē unikāla disciplīna.

Augstskolu studenti un tehnisko pulciņu dalībnieki var pieteikties Sumo
Roomba robotu izstrādei rakstot uz info@irobot.lv. Daudzām studentu un skolnieku komandām šobrīd jau ir bez maksas nodrošināti Roomba bāzes roboti, kā arī tehniskais un informatīvais atbalsts Sumo robotu izstrādei. Latvijā vieni no aktīvākajiem robotu būvētājiem šobrīd darbojas RTU robotikas klubā, kur arī tiek rīkotas robotu būves darbnīcas - apmācoši pasākumi.


IROBOT ROOMBA UN SCOOBA VIDEO LATVIJĀ

Kā iRobot Roomba un Scooba uzvedās Latvijā varat apskatīties arī Interesantāko Video sadaļā.
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2019 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook