Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
Noteikumi un privātuma politika

Lietošanas noteikumi

1. irobot.lv lietošanas noteikumi (tālāk “Noteikumi”) ir saistoši katram lapas www.irobot.lv lietotājam neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav irobot.lv reģistrēts lietotājs.
2. irobot.lv administrācija ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos Noteikumus un šīs izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publicētas www.irobot.lv
3. irobot.lv lietošana tiek uzskatīta par piekrišanu šiem Noteikumiem.
4. Katram irobot.lv lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt šos Noteikumus un savlaicīgi būt lietas kursā par Noteikumu izmaiņām.
5. Lai kļūtu par irobot.lv reģistrēto lietotāju ir jāsniedz dati, kas apstiprina, ka reģistrētais lietotājs ir likumīgi ieguvis savā valdījumā Robotu. Reģistrētajam lietotājam NAV  jāsniedz par sevi personiski dati (vārds, personas kods, adrese u.t.l.).
6. Katra reģistrētā lietotaja pienākums ir rūpēties par savas piekļuves paroles aizsardzību.
7. Reģistrācijas formas aizpildīšana vai aizpildīšanas mēģinājums tiek uzskatīts par piekrišanu Bonusu piešķiršanas un izmantošanas noteikumiem.
8. Reģistrētā lietotāja piedalīšanās irobot.lv rīkotajos konkursos tiek uzskatīta par piekrišanu konkursa ietvaros nosūtītās informācijas (piemēram video klipa, fotogrāfijas vai stāsta) publicēšanai irobot.lv.
9. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz www.irobot.lv pieder LR reģistrētajam uzņēmumam Terra Virtuala, SIA. Noteiktu video un attēlu autortiesības pieder ASV reģistrētajam uzņēmumam iRobot Corporation. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie likumā noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas šai sakarā ir nodarīti.
10. Visi strīdi, kas saistībā ar šiem Noteikumiem rodas starp irobot.lv administrāciju un  lietotājiem tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja strīdus tādā veidā atrisināt neizdodas, tie risināmi saskaņā ar LR likumdošanu.

Privātums

1. irobot.lv neuzkrāj par reģistrētajiem lietotajiem tādu personisko informāciju kā vārds, adrese vai personas kods.
2. Ja reģistrētais lietotājs vēlas nodrošināties pret situāciju, kad ir pazaudējis paroli un vēlās to atjaunot, viņš var uzrādīt savu e-pasta adresi uz kuru paroli šādā gadījuma nosūtīt. Dotā e-pasta adrese netiek glabāta uz web servera un var tikt izmantota vienīgi paroles nosūtīšanai.
3. Ja reģistrētais lietotājs vēlas rakstiski saņemt konsultāciju vai palīdzību no irobot.lv, viņš norāda e-pasta adresi uz kurieni saņemt irobot.lv atbildi. Dotā e-pasta adrese netiek glabāta uz web servera.
4. Ja reģistrētais lietotājs vēlas saņemt svarīgus jaunumus no irobot.lv, viņš var speciāli norādīt e-pasta adresi kur saņemt šādus jaunumus. Dotā e-pasta adrese netiek glabāta uz web servera.
5. Lietojot irobot.lv lapu, uz lietotāja datora tiek ierakstītas sīkdatnes (cookies) lai identificētu lietošanas sesiju (piemēram izvēlēto valodu).
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2021 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook