Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU

SCOOBA & ROOMBA SALĪDZINĀJUMS

 Roomba 560

Scooba 385

PielietojumsGrīdas sausā uzkopšana.Grīdas mitrā uzkopšana.
Tīrīšanas pamatveidiRoomba slauka grīdu un darbojas kā putekļusūcējs.
Scooba pamatā mazgā grīdu un nedaudz darbojas kā putekļusūcējs.
Kādus netīrumus var satīrītLielos netīrumus (smiltis, gruži (pat 1 cm diametrā un nedaudz lielāki)) robots saslauka ar slotām.
Smalkos netīrumus (putekļi, dzīvnieku spalvas) Roomba iesūc kā putekļusūcējs.
Pie grīdas piekaltušus netīrumus robots nevar efektīvi noslaucīt.
Putekļus un pavisam mazus sausos netīrumus Scooba iesūc ar putekļusūcēju.
Grīdu mazgā izsmidzinot nelielu daudzumu tīrā ūdens, nomazgājot attiecīgo grīdas sektoru un uzreiz savācot netīro ūdeni atsevišķā rezervuārā.
Lielākus netīrumus Scooba nevar iesūkt.
Robots un mitrumsRoomba robotu nedrīkst darbināt uz slapjas vai mitras grīdas, toties to var darbināt uz grīdas, kurai ir šķirbas, vai kura nav ūdens noturīga. Uz robotu nedrīkst liet ūdeni.Scooba robotu drīkst darbināt uz slapjas vai mitras grīdas, toties to nedrīkst darbināt uz šķirbainas grīdas vai ūdens nenoturīgas virsmas. Uz robotu nedrīkst liet ūdeni.
Tīrāmās virsmasParedzēts gan visdažādāko cieto grīdu, gan īsspalvu paklāju ikdienas tīrīšanai.Paredzēts ūdensizturīgu cieto grīdu tīrīšanai (flīzes, linolejs, ūdensizturīgs koks bez šķirbām)
Darbi, kas jāveic pirms katras robota lietošanasJāieslēdz.
Var arī ieprogrammēt, lai robots pats noteiktā laikā tīra.
Jāielej tīrais ūdens.
Jāieslēdz.
Darbi, kas jāveic pēc katras robota lietošanasJāizber atkritumu tvertne.Jāizlej netīrais ūdens un jāizskalo netīrā ūdens tvertne. Jānoskalo filtrs, sūkšanas ports un birste. Jāpieslēdz robots lādētājam.
Darbi, kas jāveic pēc vairākām lietošanas reizēmJāpārbauda birstes un filtrs, pašuzlādes mājas kontakti un pakāpienu sensori. Vajadzības gadījumā jātīra.Jāpārbauda birstes penālis, vārsts un pakāpienu sensori. Vajadzības gadījumā jātīra.
Maksimālā teritorija ko var notīrīt ar vienu akumulatora uzlādiCietajām grīdām līdz 80-90 m2. Paklājiem mazāk.Līdz 80 m2. Pēc katru 40 m2 tīrīšanas ir jāizlej netīrais ūdens un jāielej tīrais ūdens.
Robota izmēriAugstums 9 cm
Diametrs 34 cm
Augstums 9 cm
Diametrs 37 cm
Robota mobilitāteLieliski pārvar šķēršļus (sliekšņi līdz 1.5 cm, dažreiz par 2.8 cm), vieglāk tiek galā ar sarežģītas konfigurācijas telpām, kur daudz mēbeles un šķēršļi. Pēc darba pabeigšanas pats dodas uzlādēties.Uz šķēršļiem nebrauc, izvairās no paklājiem (tos nosaka pēc augstuma). Pirms telpu tīrīšanas ir ieteicams novākt sīkus priekšmetus, krēslus. Pēc darba pabeigšanas Scooba patreizējie modeļi paši vēl neuzlādējās.
Vai tīra putekļus
KopsavilkumsRoomba ir universālāks mājas tīrīšanas robots, kuru nemainot telpu konfigurāciju var uzreiz laist tīrīt lielākajā daļā dzīvokļu un māju. Ar putekļiem Roomba tiek galā ne sliktāk kā Scooba, vienīgi pie zemes piekaltušu netīrumu savākšanai būtu jāsauc talkā Scooba.Scooba priekšrocības izpaužas tādās telpās kā virtuves, kur uz grīdas nolīst sulas, priekštelpas, kur piekalst dubļi no apaviem u.c. netīrumu gadījumā, ko nevar uzslaucīt ar sauso tīrīšanu. Ja uz grīdas ir lielāka izmēra netīrumi, tad pirms Scooba istabā vajadzētu ielaist Roomba.

 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2018 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook