Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
ROOMBA APRĪKOJUMS

Roomba Robota aprīkojums

Akumulators (500-tās sērijas robotiem). Roomba darbību nodrošina Niķeļa Metāla Hidrīda (NiMH) akumulators, kas darbojas simtiem uzlādes ciklus. Lai paildzinātu akumulatora mūžu, Robots laikā kamēr tas netīra istabu vienmēr būtu jātur pieslēgts uzlādes iekārtai. Pilnīgi uzlādēts akumulators nodrošina Robota darbību līdz 2 stundām. Pirmajā reizē uzlādējot Robotu ir nepieciešams ievērot 16 stundu uzlādes režīmu. Tas nodrošinās ilgāku akumulatora mūžu.
Virtuālās Slūžas (560-tā modeļa robotiem) palīdz norādīt kādā secībā ir jāveic telpu tīrīšanu. Infrasarkanais stars nelaiž robotu uz nākošo telpu, kamēr nav iztīrīta iepriekšējā telpa, tādējādi nodrošinot secīgu un efektīvāku telpu tīrīšanu. 560-tā modeļa robotam komplektā ir iekļautas 2 Virtuālās slūžas. Stara garums ir regulējams no 1 līdz 3 metriem. Virtuālo slūžu darbību  nodrošina divas “C” baterijas. Virtuālās slūžas nav ne jāieslēdz, ne jāizslēdz, jo robots sākot darbu pats tās ieslēgs ar radiosignālu un beidzot darbu izslēgs.
Virtuālā Siena (500-tās sērijas robotiem) ar neredzama stara palīdzību norāda Robotam robežas, kuras tas nedrīkst pārkāpt. Stara garums ir regulējams no 1 līdz 3 metriem. Virtuālās sienas darbību  nodrošina divas “D” baterijas. Ja virtuālās sienas zaļā indikatora lampiņa mirgo, tas nozīmē, ka ir laiks nomainīt baterijas. Virtuālās sienas ierīce ir jāieslēdz tikai tad, kad tiek palaists Robots, jo bez vajadzības ieslēgta Virtuālā siena automātiski izslēgsies pēc 110 minūšu darbības.
Pašuzlādes Māja (500-tās sērijas robotiem) uz kuru robots pats dosies uzlādēties, kad pabeigs tīrīt telpas, vai arī ja būs vajadzīga akumulatora uzlāde. 500-tās sērijas robotiem Pašuzlādes Māja ir iekļauta standarta komplektācijā.
Akumulators (modelim Roomba Green). Roomba darbību nodrošina Niķeļa Metāla Hidrīda (NiMH) akumulators, kas darbojas simtiem uzlādes ciklus. Lai paildzinātu akumulatora mūžu, Robots laikā kamēr tas netīra istabu vienmēr būtu jātur pieslēgts uzlādes iekārtai. Pilnīgi uzlādēts akumulators nodrošina Robota darbību līdz 2 stundām. Pirmajā reizē uzlādējot Robotu ir nepieciešams ievērot 16 stundu uzlādes režīmu. Tas nodrošinās ilgāku akumulatora mūžu.
Virtuālā Siena (modelim Roomba Green) ar neredzama stara palīdzību norāda Robotam robežas, kuras tas nedrīkst pārkāpt. Stara garums ir regulējams no 1 līdz 3 metriem. Virtuālās sienas darbību  nodrošina divas “D” baterijas. Ja virtuālās sienas zaļā indikatora lampiņa mirgo, tas nozīmē, ka ir laiks nomainīt baterijas. Virtuālās sienas ierīce ir jāieslēdz tikai tad, kad tiek palaists Robots, jo bez vajadzības ieslēgta Virtuālā siena automātiski izslēgsies pēc 110 minūšu darbības.
Distances vadības pults (modelim Roomba Green) ļauj vadīt Robotu – ieslēgt, izslēgt, uzsākt jebkuru no 3 tīrīšanas režīmiem, kā arī uz brīdi apturēt. Īpaši noderīga tā ir ja Robots ir apstājies zem gultas vai kādā citā vietā, kur būtu sarežģīti to paņemt rokās. Pults darbību nodrošina divas “AA” baterijas. Ir jāņem vērā, ka Roomba Green modelim gan pults, gan Pašuzlādes Māja, gan Virtuālā Siena izstaro līdzīgu infrasarkano staru signālu. Tāpēc Robots atrodoties tuvu pie Virtuālās Sienas vai pie Pašuzlādes Mājas, vairs nesajutīs signālus no distances vadības pults.
Tīrīšanas rīks (modelim Roomba Green) ar kura palīdzību ļoti ērti var tīrīt Robota birstes.
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2018 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook