iRobot® Braava jet® m6

uzmazgāšanas robots ar Wi-Fi moduli

Tehnoloģiski pilnīgākais uzmazgāšanas robots.

Braava jet® m6 uzmazgāšanas robots samazina cilvēka piepūli grīdu uzmazgāšanā līdz minimumam. Augsti attīstīta navigācijas sistēma ļauj tam apgūt un iztīrīt lielākas telpas, vairākas istabas, pēc vajadzības automātiski uzlādējoties uz pašuzlādes stacijas, lai grīdas Jūsu mājoklī būtu svaigi uzmazgātas katru dienu.

Braava jet® m6 ir aprīkots ar Wi-Fi moduli un tas var strādāt ar iRobot Home aplikāciju, lai ērti un vienkārši piemērotu tīrīšanas uzstādījumus Jūsu vajadzībām. Jums tikai jāpievieno tīrīšanas paliktni un robots uzmazgās grīdas visā Jūsu mājoklī, efektīvi uzslaukot un savācot arī pielipušus netīrumus un lipīgus, taukainus traipus.

Precīza un efektīva uzmazgāšana.

Precīzās izsmidzināšanas sprausla nogādā mazgāšanas līdzekli tieši uz netīrumiem, tos atmiekšķējot un sašķeļot, ļaujot robotam efektīvi uzmazgāt pielipušus netīrumus un taukainus, lipīgus traipus, neapsmidzinot paklājus, sienas un mēbeles.

Uzmazgāšanas un uzslaucīšanas režīms

Robots atpazīst uzlikto tīrīšanas paliktņa veidu un automātiski izvēlās tīrīšanas režīmu. Uzmazgāšanas paliktņi ir veidoti no īpašas šķiedras materiāla, kas palīdz uzslaucīt un savākt pielipušus netīrumus un lipīgus, taukainus traipus. Sausās uzslaucīšanas paliktņi izmanto elektrostatisko spēku un mikrošķiedru, lai savāktu smalkākus putekļus un netīrumus.

Ērta attālināta pārvaldība.

Ar iRobot Home aplikāciju Jūs iegūstat iespēju attālināti pārvaldīt robotu ar savu viedtālruni- uzstādīt tīrīšanas grafiku, izvēlēties tīrāmās telpas, tīrīšanas intensitāti un izsmidzināmo ūdens daudzumu.

Gudrāks uzmazgāšanas robots – tīras grīdas un mazāk rūpes Jums.

Izmantojot Imprint viedās kartēšanas tehnoloģiju Braava jet m6, iemācās Jūsu mājokli, izveido precīzu telpu karti un laika gaitā pilnveido tīrīšanas maršrutu, optimālam tīrīšanas rezultātam. Tā kā tas atceras un atpazīst atsevišķas istabas, Jūs varat tam norādīt, kuras telpas, kad tīrīt.

Braava jet m6 prot inteliģenti komunicēt ar Roomba s9+ lai veiktu secīgu uzkopšanu.

Imprint™ Link tehnoloģija ļauj Braava jet m6 komunicēt ar Roomba s9+, Roomba i7, Roomba i7+, Roomba i3, Roomba i3+ un 900.sērijas Roomba robotiem. Roomba vispirms veic sauso uzkopšanu un, kad tā ir pabeigta, automātiski nosūta signālu Braava uzmazgāt telpas. Lai veiktu secīgu uzkopšanu – iRobot HOME aplikācijā iestatiet tīrīšanas grafiku vai nosūtiet robotus veikt vienu, kopīgu jaunu darbu.