iRobot Looj®

Jumta notekreņu tīrīšanas robots

Uzņemsies bīstamu darbu Jūsu vietā un paveiks to lieliski

iRobot Looj roboti atvieglo jumta notekreņu tīrīšanu. Tīrot notekreni ar rokām, ir atkārtoti jākāpj lejā un jāpārvieto kāpnes uz priekšu, lai aizsniegtu nākošo renes posmu. Bet lietojot iRobot Looj, kāpnes ir jānovieto katrai notekrenei tikai vienā galā - jāuzkāpj, jāievieto robots un tas iztīrīs reni visā garumā un atbrauks atpakaļ.

iRobot Latvijā piedāvā visjaunāko jumta notekreņu tīrīšanas robota modeli - iRobot Looj 330.

Skatīties video

Iznomāt

Iegādāties

Aizslaucīs netīrumus un izbirstēs jumta notekrenes tīras

iRobot Looj ir paredzēts regulārai notekreņu tīrīšanai. Tas nozīmē, ka robots no notekrenes iztīra lapas un citus no kokiem renē sakritušus objektus, bet nav paredzēts, lai ar to mēģinātu tīrīt notekreni, kurā lapas, daudzu gadu laikā ir pārvērtušās par sablīvētu augsni.

Robota kustību pa reni nodrošina elektromotoru darbinātas gumijas kāpurķēdes, bet tīrīšanas funkciju veic gumijas skrāpis un rotējošs 4 pakāpju tīrīšanas svārpsts ar gumijas lāpstiņām, sariem un drupinātāju, kas palīdz robotam iekļūt pat nedaudz sablīvētos netīrumos. Lai pielāgotos dažādas formas notekrenēm un dažādiem netīrumiem, robotam ir maināmas, atšķirīgu izmēru gumijas lāpstiņas.

Veiks tīrīšanu patstāvīgi vai ļaus Jums vadīt robotu.
1. Automātiskajā tīrīšanas režīmā, Jums tikai jānospiež CLEAN poga un Looj robots veiks patstāvīgu jumta notekrenes tīrīšanu braukājot pa to uz priekšu un atpakaļ, sajūtot un piemērojoties netīrumiem, lai nodrošinātu efektīvu tīrīšanu.
2. Manuālais režīms ļauj Jums vadīt robotu, pilnībā kontrolējot robotu.

Papildus tīrīšanas funkcijas

High velocity rotor

500 apgriezieni minūtē

Ātri rotējošs tīrīšanas svārpsts nodrošinās nepieciešamo tīrīšanas jaudu, lai izdzītu, paceltu un izmestu no notekrenes slapjas lapas, skujas un citus netīrumus.

500 apgriezieni minūtē
Paveic darbu un atgriežas pie Jums.
Spēcīgs enerģijas avots.

Noņemams rokturis/tālvadības pults
Noņemams rokturis vienlaicīgi ir arī Looj tālvadības pults. Ar tālvadības pulti, kas darbosies arī 15 metru attālumā no robota, varēsiet pilnībā kontrolēt robota virzību uz priekšu un atpakaļ un tā ļaus Jums izvēlēties automatisko CLEAN tīrīšanas režīmu. Kā arī varēsiet izvēlēties tīrīšanas svārpsta rotācijas virzienu, lai netīrumi no notekrenes tiktu izmesti pareizajā virzienā - prom no Jumta.

10 metri notekrenes tiks iztīrīti 5 minūtes
Neskatoties uz to cik smagi tīrīšanas darbi Jums ir padomā, Looj nebaida izaicinājumi. Looj 330 darbojas ātri un efektīvi, tas iztīrīs 10 metru notekreņu posmu 5 minūtēs, un 60 metrus ar vienu akumulatora uzlādi. Tīrot jumta notekrenes ar rokām, tas vidēji aizņem 5 reizes vairāk laika.

Papildus ērtības funkcijas

Waterproof design

Ūdensdrošs un ātri tīrāms

Slapjas lapas parasti ir lielākais vaininieks jumta notekreņu aizdambējumiem. Looj ir ticis izstrādāts tā, lai darbotos notekreņu slapjajā vidē. Patiesībā Looj 330 pat varētu darboties 2.5 metrus zem ūdens, ir tikai kārtīgi jāaizver akumulatora durtiņas. Ūdensizturīgā uzbūve ļauj pielietot ātru un vienkāršu robota tīrīšanas metodi – Jūs to varat vienkārši noskalot ar dārza šļūteni.

Ūdensdrošs un ātri tīrāms
Looj – robots visurgājējs

Samazinās uz trepēm pavadāmo laiku

Māju saimnieki atliek notekreņu tīrīšanu dēļ atkārtotajām trepju kāpelēšanas reizēm, un dēļ riskantajām situācijām, kurās var nonākt sniedzoties bīstamos augstumos. Looj ievērojami samazina trepju pārlikšanas un kāpšanas daudzumu - Jums tikai jāieliek robots vienā taisnas notekrenes galā un robots to iztīrīs visā garumā, izmetot netīrumus, lapas un izbirstējot notekreni tīru.

Vairāk drošības funkcijas

Belt clip

Brīvas rokas pārnēsājot robotu

Lai paaugstinātu drošību un ērtību ar robotu kāpjot pa kāpnēm, Looj ir aprīkots ar pie jostas stiprināmu robota pārnēsāšanas āķi, kas ļauj Jums ar abām rokām turēties pie kāpnēm kāpjot augšā un lejā.

Brīvas rokas pārnēsājot robotu
Drošāka darbošanās ar robotu

Vai Looj varēs darboties manas mājas notekrenēs?
Tikai 5 cm augsts un 7,6 cm plats, Looj 330 brauc caur notekrenēm zem atsaitēm un pāri ūdens noplūdes atverēm. Looj 330 var brīvi tīrīt gandrīz visa veida un izmēru standartu notekrenes, alumīnija, vara, metāla vai vinila notekrenes.