iRobot Looj®

Nomas pieteikuma forma

Jumta notekreņu tīrīšanas robots

Sekojošā forma ir paredzēta ikvienam interesentam Latvijā, kurš vēlas īslaicīgi iznomāt robotu iRobot Looj® savas mājas jumta notekreņu tīrīšanai. Robotu var saņemt darba dienās (no 10:00 līdz 18:00) un atgriezt darba dienās (no 10:00 līdz 18:00) vai sestdienās (no 10:00 līdz 16:00), izņemot svētku dienas, iepriekš saskaņojot šos laikus. Robotu skaits ir ierobežots. Pieteikuma aizpildīšana negarantē, ka visi interesenti robotu varēs saņemt vienā laikā. Pieteikumi tiek apkalpoti rindas kārtībā, ņemot vērā vēlamos laikus un pieejamos robotus un kontaktējoties ar klientiem pirms pasūtījuma izpildes.

Pieteikuma forma

Nomas noteikumi

Sezonas īpašais piedāvājums

Robota noma līdz 2 dienām BEZ MAKSAS

Sīkāka informācija zemāk, noteikumos.

Nomas pamatnosacījumi

Nomas maksa Drošības nauda (tiek atmaksāta, atgriežot robotu)
EUR 14.-
par nomas laiku līdz 24 stundām
EUR 280.-

Sezonas piedāvājums

Infografiks skat. noteikumus
Klientiem Bez maksas
par nomas laiku līdz 48 stundām
Klienta robots nodots servisa apkopē
Filmētājiem Bez maksas (jānodod savs video, kā robots strādā)
par nomas laiku līdz 48 stundām
EUR 280.-

iRobot Looj® nomas forma

  • Nomnieka informācija
  • Lietošanas adrese
  • Saņemšanas laiks
  • Apstiprināšana

Nomnieka informācija

+371

Robotu nomas un lietošanas nosacījumi

Robots iRobot Looj 330 ir paredzēts regulārai notekreņu tīrīšanai. Tas nozīmē, ka robots no notekrenes iztīra lapas un citus no kokiem renē sakritušus objektus, bet nav paredzēts, lai ar to mēģinātu tīrīt notekreni, kurā lapas, daudzu gadu laikā, ir pārvērtušās par sablīvētu augsni.

Lietojot robotu, ir jārēķinās, ka robotam lapas un gružus iztīrot no notekrenes, tie nonāks uz zemes, kur tos ir jāsavāc citām metodēm, līdzīgi kā tiek vāktas pārējās, zem kokiem esošās rudens lapas. Ja notekrenes sen nav tīrītas un lapas jau ir sadalījušās, tās savākt var būt grūtāk, nekā šī gada lapas.

Lūdzam, pirms nomas pieteikuma aizpildīšanas, iepazīties ar iRobot Looj 330 aprakstu un, vajadzības gadījumā, precizēt neskaidros jautājumus, sazinoties ar iRobot Centru (tālrunis 202 44 222, e-pasts info@irobot.lv).

Pēc pasūtījuma saņemšanas, izmantojot klienta norādītos kontakta datus, tiks saskaņots nomas laiks un nosacījumi, un tad nosūtīts priekšapmaksas rēķins apmaksai ar pārskaitījumu.

Robots tiek iznomāts saskaņotajā laikā, pēc priekšapmaksas saņemšanas. Iznomājamo robotu skaits ir ierobežots, tāpēc robota saņemšana norunātajā laikā ir iespējama tikai laicīgi apmaksājot rēķinu.

Robota noma: Klients pats robotu saņem iRobot Centrā (Rīgā, Bieķensalas ielā 6) un atgriež to saņemšanas vietā, iepriekš saskaņojot un ievērojot iRobot Centra darba laikus — darba dienās no 10:00 līdz 18:00 un sestdienās no 10:00 līdz 16:00. Šādā gadījumā nomas maksa tiek aprēķināta kā EUR 14– par katru pilnu vai nepilnu nomas diennakti (24 h). Nomas priekšapmaksas apmērs ir EUR 14–, atgriežot robotu vēlāk kā pēc 24 stundām, tiek aprēķināta papildus nomas maksa par katrām nākošajām pilnām vai nepilnām 24 stundām.

Ja klients robotu iznomā un lieto patstāvīgi, ir nepieciešams samaksāt arī drošības naudu EUR 280– apmērā, kas atgriežot nebojātu iRobot Looj robotu, tiks atmaksāta uz klienta bankas kontu pilnībā. Klients apņemas robotu lietot ar krietna saimnieka rūpību, ievērojot lietošanas noteikumus. Robotam darba gaitā ir pieļaujami nelieli skrāpējumi, kādi var rasties tīrot labā lietošanas kārtībā esošu notekreni. Pēc darba beigām, klients nomazgā robotu (to var darīt, piemēram, ar dārza šļūtenes ūdens strūklu). Klienta vietā robotu var nomazgāt arī iRobot Centra darbinieki par papildus samaksu EUR 8–.

  • 1.1. visiem «iRobot.lv — MansRobots» reģistrētajiem klientiem;
  • 1.2. jebkuram interesentam Latvijā, kurš atgriežot robotu pēc nomas, nodod mums publicēšanai Internetā arī paša filmētu video, kurā redzams kā iRobot Looj iztīra notekrenes.

Izmantojot šo piedāvājumu svarīgi ņemt vērā, ka robotu skaits ir ierobežots un nodrošinājums ir nepieciešams.

Drošības naudu pilnībā vai daļēji (to novērtē iRobot Centra darbinieks) var aizstāt ar "iRobot.lv — MansRobots" reģistrētu robotu, labā darba kārtībā, kuram nomas laikā, pēc klienta pieprasījuma, varam veikt bezmaksas tehnisko apskati.

Īpašais piedāvājums spēkā 2015. gadā, kamēr laika apstākļi vēl ļauj tīrīt notekrenes. Arī īpašā piedāvājuma gadījumā robots ir jāatgriež nebojāts un tīrs.

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Cenas ir norādītas EUR ar ietvertu PVN. Drošības naudai PVN netiek piemērots.

Nomas maksa kā atlaide robota iegādei:

Ja gada laikā pēc robota nomas izmantošanas, klients no iRobot.lv iegādājas iRobot Looj 330 robotu, klientam tiek nodrošināta atlaide, pēdējās nomas maksas apmērā, bet ne vairāk kā EUR 60.–. Šī atlaide nesummējas ar citām atlaidēm, izņemot klienta (7%) atlaidi un klienta drauga (5%) atlaidi.

Pārdevējs: SIA «Terra Virtuala», reģistrācijas nr. LV40003559952