Maini veco pret jauno!

Līdz 30.11.2020 īpašais piedāvājums, atnesot veco robotu, un pērkot Roomba i7 vai i7+

Kā saņemt līdz pat 33% atlaidi Roomba i7 un i7+ iegādei Kā saņemt atlaidi jebkura cita modeļa robotam

iRobotu darba mūžs Latvijā mēdz pārsniegt 10 gadus, bet būtiski jaunas iRobot tehnoloģijas tiek ieviestas katru gadu. Ja šodien noder kāda no jaunajām tehnoloģijām, piemēram robots, kurš pabeidzot darbu iztīra arī sevi, atnes savu veco robotu un saņem atlaidi jaunam robotam, lai izmantotu jauno tehnoloģiju iespējas jau šodien! Bet vecais robots var iegūt otru dzīvi.

Roomba i7 un Roomba i7+ ir 2019. gada modeļi, ar visjaudīgākajiem iRobot Roomba procesoriem un viediespējām. Piemēram, iRobot Roomba i7+ robots pabeidzot darbu arī iztīra pats sevi, lai nedēļām ilgi varētu darboties autonomi.

Galvenie ieguvumi: Jauno robotu saņem par sev izdevīgāku cenu, lieto nepieciešamās tehnoloģijas jau tagad, netērē laiku vecā robota pārdošanai, vari atnest pat nestrādājošu robotu. Saudzē dabu un atbalsti robotikas izglītību Latvijā, vai arī iesaisties labdarībā, ar seno robotu atbalstot sabiedrībai nozīmīgas vietas un labus darbus darošus cilvēkus.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Piedāvājums jebkura cita ražotāja grīdas uzkopšanas robotu īpašniekiem. Atnesot veco robotu, iegādāties iRobot robotu ar atlaidi.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Atnest robotus un saņemt īpašo atlaidi var MansRobots / iRobot tirdzniecības vietās, sekojošās adresēs:

Centrālais birojs, Rīgā, Bieķensalas ielā 21
t/c Spice Home
t/c Akropole
t/c Alfa
Detalizētas adreses: www.irobot.lv/#kontakti

+371 202 44 222
info@irobot.lv
Blakus telpās, Robotu Skolā var arī apskatīties kā vecie iRoboti darbojas robotikas izglītībā.

Roomba i7 un i7+ cenas, no kurām tiek rēķinātas atlaides līdz 30.11.2020
 Cena pirms atlaidesAr 20% atlaidiAr 25% atlaidiAr 27% atlaidiAr 33% atlaidi
iRobot Roomba i7 €750.00€600.00€562.50€547.50€502.50
iRobot Roomba i7+€999.00€799.20€749.25€729.27€669.33

Iespēja ziedot savu robotu Latvijas Robotikas izglītībai

Kopš 2006. gada Latvijā nodarbojamies ar robotikas izglītību un popularizēšanu (Robotu Skola). Viena no tās izpausmēm — robotikas izglītības un sacensību disciplīna – iRobot Sumo, kur savas darba gaitas pabeigušie iRobot Roomba roboti iegūst otru dzīvi, palīdzot bērniem, jauniešiem un interesentiem Latvijā iemācīties būvēt jaunus robotus. Ja vēlaties ziedot savu iepriekšējo robotu Latvijas robotikas izglītībai, pēc Jūsu vēlēšanās, varam arī Jums paziņot, kad tieši Jūsu robots startēs kādā no Latvijas robotikas čempionāta posmiem.

iRobot Sumo: youtube.com/watch?v=PjG1RtNX_Ow

Iespēja ziedot savu robotu Brīvprātīgajam darbam

Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus darbojas Brīvprātīgie iRoboti. Desmitiem pavisam jaunu iRobotu ir brīvprātīgi devušies uzkopt telpas uz sabiedrībai nozīmīgām vietām un pie labus darbus darošiem cilvēkiem. Jūs varat atbalstīt šo kustību, ja Jūsu iepriekšējā iRobota elektronika vēl ir darba kārtībā. Mēs robotam veiksim apkopi un tad nodosim to Jūsu izvēlētajā Brīvprātīgajā darba vietā. Jo kāpēc gan lai lietots iRobots arī nevarētu turpināt savu dzīvi, un dot labumu cilvēkiem, kuriem šī palīdzība ir vajadzīga? Ziedošanas iespējas aprakstītas brivpratigais.mansrobots.lv lapā.