Maini veco pret jauno!

Kā saņemt īpašo atlaidi atnesot veco robotu Kā ziedot robotu sabiedrībai nozīmīgām vietām

iRobotu darba mūžs Latvijā mēdz pārsniegt 10 gadus, bet būtiski jaunas iRobot tehnoloģijas tiek ieviestas katru gadu. Ja šodien noder kāda no jaunajām tehnoloģijām, atnes savu veco iRobotu un izmanto jauno tehnoloģiju iespējas jau šodien! Uzzināt vairāk.

Galvenie ieguvumi: Jauno robotu saņem par sev izdevīgāku cenu, lieto nepieciešamās tehnoloģijas jau tagad, netērē laiku vecā robota pārdošanai, vari atnest pat nestrādājošu robotu, saudzē dabu un atbalsti robotikas izglītību Latvijā.

 • 1990 Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā, ASV, rodas iRobot — specializēts robotikas uzņēmums.

 • 1991 pirmais iRobot robots kosmosa apgūšanai, kam seko roboti atmīnēšanas, zinātnes un glābšanas darbiem. (www.irobot.com/about-irobot/company-information/history)

 • 2002 – cilvēki sāk lietot pirmos iRobot Roomba robotus grīdas uzkopšanai, kam netīrumu savākšanas kvalitāti nodrošina iRobot izstrādātā adaptīvā navigācija, pretējos virzienos rotējošas saru un gumijas birstes un turpmāko desmitgažu industrijas standarts - putekļusūcējs, sānu birste, pakāpienu sensori.

 • 2004 – 1,000,000 Roomba roboti un tiek radīts iRobot Roomba Green robots ar pašuzlādes māju, lielāku netīrumu tvertni un precīzāku telpas izmēra noteikšanu, kas ļauj robotam kvalitatīvi tīrīt ~20 m2 platībā.

 • 2005 – ieviests ap 2 asīm rotējoša priekšējā skrituļa dizains – īpaši viegli kopjams un novērš grīdu švīkāšanu pagriezienos. Tiek radīts pirmais grīdas mazgāšanas robots.

 • 2006 – Latvijā darbu sāk iRobot autorizētais robotu servisa centrs, kas arī aktīvi attīsta robotikas izglītības programmu Latvijā.

 • 2007 – iRobot Roomba 500-tās sērijas roboti kvalitatīvi tīra jau 40-60 m2 telpas un moduļveida dizains nodrošina ērtāku un ātrāku robota servisu un kopšanu. Vairs nav jātīra arī robota dzenošie riteņi.

 • 2009 – Virtuālo Slūžu tehnoloģija ļauj robotam secīgi, autonomi un kvalitatīvi iztīrīt telpas ap 100 m2 platībā.

 • 2011 – iRobot Roomba 700-tā sērijā tiek vēl vairāk uzlabota netīrumu sūkšanas un filtrēšanas efektivitāte.

 • 2013 – iRobot Roomba 800-tā sērijā birstes tiek nomainītas ar gumijas rullīšiem, kas līdz minimumam samazina dzīvnieku spalvu uzkrāšanos uz birstēm un maksimāli atvieglo robota kopšanu smagos darba apstākļos. Robotu var vadīt ar aplikāciju.

 • 2015 – iRobot Roomba 900-tā sērijā adaptīvo navigāciju papildina vSLAM navigācija, kas autonomi notīrāmo grīdu platību palielina līdz 185 m2.

 • 2018 – iRobot Roomba i7+ robots, kurš pats iztīra savu netīrumu tvertni un palielina robota autonomas darbības laiku līdz vairākām nedēļām. Roomba i7+ lietotājs var arī pateikt robotam kuras istabas un kad tīrīt.

Kā saņemt īpašo atlaidi atnesot veco robotu

Ja redzat, ka visjaunākie iRobot kādu no būtiskām funkcijām veic ievērojami labāk nekā agrāk iegādātais robots, atnesot savu veco robotu (jebkura ražotāja) saņemsiet atlaidi jauna iRobot iegādei. Vecais robots (ja tas ir iRobot ar darbojošos elektroniku) var iegūt otru dzīvi, piedaloties robotikas izglītības programmā Latvijā.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Piedāvājums jebkura cita ražotāja grīdas uzkopšanas robotu īpašniekiem. Atnesot veco robotu, iegādāties iRobot robotu ar atlaidi.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Atnest robotus un saņemt īpašo atlaidi var MansRobots / iRobot tirdzniecības vietās, sekojošās adresēs:

Centrālais birojs, Rīgā, Bieķensalas ielā 21
t/c Spice Home
t/c Akropole
t/c Alfa
Detalizētas adreses: www.irobot.lv/#kontakti

+371 202 44 222
info@irobot.lv
Blakus telpās, Robotu Skolā var arī apskatīties kā vecie iRoboti darbojas robotikas izglītībā.

Iespēja ziedot savu robotu Latvijas Robotikas izglītībai

Kopš 2006. gada Latvijā nodarbojamies ar robotikas izglītību un popularizēšanu (Robotu Skola). Viena no tās izpausmēm — robotikas izglītības un sacensību disciplīna – iRobot Sumo, kur savas darba gaitas pabeigušie iRobot Roomba roboti iegūst otru dzīvi, palīdzot bērniem, jauniešiem un interesentiem Latvijā iemācīties būvēt jaunus robotus. Ja vēlaties ziedot savu iepriekšējo robotu Latvijas robotikas izglītībai, pēc Jūsu vēlēšanās, varam arī Jums paziņot, kad tieši Jūsu robots startēs kādā no Latvijas robotikas čempionāta posmiem.

iRobot Sumo: youtube.com/watch?v=PjG1RtNX_Ow

Iespēja ziedot savu robotu Brīvprātīgajam darbam

Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus darbojas Brīvprātīgie iRoboti. Desmitiem pavisam jaunu iRobotu ir brīvprātīgi devušies uzkopt telpas uz sabiedrībai nozīmīgām vietām un pie labus darbus darošiem cilvēkiem. Jūs varat atbalstīt šo kustību, ja Jūsu iepriekšējā iRobota elektronika vēl ir darba kārtībā. Mēs robotam veiksim apkopi un tad nodosim to Jūsu izvēlētajā Brīvprātīgajā darba vietā. Jo kāpēc gan lai lietots iRobots arī nevarētu turpināt savu dzīvi, un dot labumu cilvēkiem, kuriem šī palīdzība ir vajadzīga? Ziedošanas iespējas aprakstītas brivpratigais.mansrobots.lv lapā.