Maini veco pret jauno!

Kā līdz 29. Februārim saņemt 35% atlaidi Roomba i7/i7+ robotiem! Kā saņemt atlaidi jebkura modeļa robotam, atnesot veco robotu!

iRobotu darba mūžs Latvijā ir līdz 10 gadiem, bet tehnoloģijas būtiski uzlabo robotu sniegumu katru gadu. Ja ir nepieciešama kāda no jaunajām tehnoloģijām, atnes savu veco robotu un saņem atlaidi jaunam robotam, lai izmantotu jauno tehnoloģiju iespējas jau šodien!

Līdz 29. Februārim (kamēr roboti noliktavā), speciālais piedāvājums visiem, kuriem nepieciešams iRobot robots ar visjaunākajām iRobot viedtehnoloģijām – līdz pat 35% atlaide iegādājoties iRobot Roomba i7 vai Roomba i7+ robotu.

Šie roboti ir 2019. gada modeļi, ar visjaudīgākajiem iRobot Roomba robotu procesoriem un viediespējām pielāgot tīrīšanu mūsu vajadzībām. Lai grīdas būtu tīras katru dienu un tieši tur un tieši tad, kad mums tas vajadzīgs. iRobot Roomba i7+ robots pabeidzot darbu arī iztīra pats sevi, lai nedēļām ilgi varētu darboties autonomi.

Galvenie ieguvumi: Jauno robotu saņem par sev izdevīgāku cenu, lieto nepieciešamās tehnoloģijas jau tagad, netērē laiku vecā robota pārdošanai, vari atnest pat nestrādājošu robotu. Saudzē dabu un atbalsti robotikas izglītību Latvijā. Atbalsti sabiedrībai nozīmīgas vietas un labus darbus darošus cilvēkus.

Kā saņemt īpašo atlaidi Roomba i7 vai Roomba i7+ robotiem, atnesot veco robotu

Ja redzat, ka iRobot Roomba i7 vai iRobot Roomba i7+, ar visjaunākajām iRobot viedteholoģijām, kādu no būtiskām funkcijām veic ievērojami labāk nekā agrāk iegādātais robots, atnesot savu veco robotu (jebkura ražotāja) saņemsiet atlaidi jauna iRobot iegādei. Vecais robots (ja tas ir iRobot ar darbojošos elektroniku) var iegūt otru dzīvi, piedaloties robotikas izglītības programmā Latvijā, vai atbalstot sabiedrībai nozīmīgas vietas un labus darbus darošus cilvēkus.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums mūsu jau esošajiem klientiem, atnesot jebkuru pie mums iegādātu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Piedāvājums jebkura cita ražotāja grīdas uzkopšanas robotu īpašniekiem. Iegādāties iRobot robotu ar atlaidi.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, kam darbojas elektronika. Jebkādā komplektācijā, vēlams ar lādētāju. Vecais robots var iegūt otru mūžu, darbojoties Latvijas robotikas izglītībā.

Piedāvājums iRobot lietotājiem, mūsu topošajiem klientiem, atnesot jebkuru savu iRobot robotu, jebkādā stāvoklī.

Atnest robotus un saņemt īpašo atlaidi var MansRobots / iRobot birojā un autorizētajā servisa centrā

Rīgā, Bieķensalas ielā 21
+371 202 44 222
info@irobot.lv

Blakus telpās, Robotu Skolā var arī apskatīties kā vecie iRoboti darbojas robotikas izglītībā.

Speciālo līdz 35% atlaidi, līdz 29. februārim iegādājoties iRobot Roomba i7 vai Roomba i7+ robotu varat saņemt arī sekojošās tirdzniecības vietās:

  1. iRobot / MansRobots specializētā tirdzniecības vieta T/P ALFA
  2. iRobot / MansRobots specializētā tirdzniecības vieta T/C Spice Home
  3. iRobot / MansRobots specializētā tirdzniecības vieta T/C Mols
  4. iRobot / MansRobots specializētā tirdzniecības vieta IIC Akropole

Visu šo tirdzniecības vietu adreses un darba laiki apskatāmi www.irobot.lv/kontakti.

Ja vēlaties iegādāties citu modeļu iRobot robotus, un saņemt atlaidi atnesot veco robotu, tad piedāvājam Jums līdz 20% atlaidi. Uzzināt vairāk.

Iespēja ziedot savu robotu Latvijas Robotikas izglītībai

Kopš 2006. gada Latvijā nodarbojamies ar robotikas izglītību un popularizēšanu (Robotu Skola). Viena no tās izpausmēm — robotikas izglītības un sacensību disciplīna – iRobot Sumo, kur savas darba gaitas pabeigušie iRobot Roomba roboti iegūst otru dzīvi, palīdzot bērniem, jauniešiem un interesentiem Latvijā iemācīties būvēt jaunus robotus. Ja vēlaties ziedot savu iepriekšējo robotu Latvijas robotikas izglītībai, pēc Jūsu vēlēšanās, varam arī Jums paziņot, kad tieši Jūsu robots startēs kādā no Latvijas robotikas čempionāta posmiem.

iRobot Sumo: youtube.com/watch?v=PjG1RtNX_Ow

Iespēja ziedot savu robotu Brīvprātīgajam darbam

Latvijā jau vairāk nekā 10 gadus darbojas Brīvprātīgie iRoboti. Desmitiem pavisam jaunu iRobotu ir brīvprātīgi devušies uzkopt telpas uz sabiedrībai nozīmīgām vietām un pie labus darbus darošiem cilvēkiem. Jūs varat atbalstīt šo kustību, ja Jūsu iepriekšējā iRobota elektronika vēl ir darba kārtībā. Mēs robotam veiksim apkopi un tad nodosim to Jūsu izvēlētajā Brīvprātīgajā darba vietā. Jo kāpēc gan lai lietots iRobots arī nevarētu turpināt savu dzīvi, un dot labumu cilvēkiem, kuriem šī palīdzība ir vajadzīga? Ziedošanas iespējas aprakstītas brivpratigais.mansrobots.lv lapā.