Nevainojamai tīrīšanas kvalitātei, ērtai lietošanai, visdažādākajām platībām un tīrīšanas apstākļiem. Jaudīgi un gudri roboti, kas saprot savu darbu, jo sajūt netīrumus.

Draudzīgs un operatīvs atbalsts pie robotikas profesionāļiem Latvijā. Eiropā visaugstāk novērtētajā iRobot autorizētajā servisa centrā.

Piedāvājumi pieejami mūsu tirdzniecības vietās (Centrālais iRobot birojs, t/c Alfa, Akropole, Spice Home), Internetā pirkt.irobot.lv vai zvanot 202 44 333.

Sausās uzkopšanas robotu piedāvājums ir šeit: Tīrība, ko var sajust! Robotu Piedāvājums

iRobot Roomba® i1 un Braava jet® 250

Roomba i1 cena ir 420€, Braava Jet 250 cena 250€. Piedāvājam par 549.40€ iegādāties abus robotus kopā. Sausās uzkopšanas robotu Roomba i1, kas telpas uzkopj sistemātiski, jo veido precīzu telpu karti. Un darbu veic īpaši kvalitatīvi, jo sajūt netīrumus. Un mitrās uzkopšanas robotu Braava 250, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus.

Mazgājošais robots piemērots lokālu vietu mazgāšanai, piemēram — virtuves zona, vai pie ieejas durvīm, kur kāds ir atstājis pēdu nospiedumus. Ja jāmazgā lielākas platības, iesakām apsvērt Roomba i1 un Braava m6 komplekta izvēli.

Roomba i1 robots paredzēts plašāku telpu kvalitatīvai uzkopšanai. Robots saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl ir jātīra. Īpaši ērti lietojams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Robots arī sajutīs, ja pie ieejas durvīm vai zem ēdamgalda būs netīrāks, un šo vietu iztīrīs kārtīgi, pirms dosies tīrīt tālāk.

Ja darba kvalitāte ir svarīgāka par darba nosaukumu, un ja tiešām ir ko mazgāt, tad specializētie roboti ir īstā izvēle, jo nodrošina kvalitatīvu abu funkciju izpildi.

iRobot Roomba® i1 un Braava jet® m6

Īpašais komplekts, ja telpu mazgāšana ir galvenais robotu uzdevums. 18% atlaide komplektam.

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba i1 cena 420€. Piedāvājam par 918.40€ iegādāties abus robotus kopā.

Vislabāko iRobot mitrās uzkopšanas robotu Braava m6, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus. Un sausās uzkopšanas robotu Roomba i1, kas telpas uzkopj sistemātiski un īpaši kvalitatīvi, jo veido precīzu telpu karti un sajūt netīrumus. Robots ērti lietojams, pat ja telpās uzturas mājdzīvnieki.

Abi roboti saprot, kur jau ir tīrījuši, un kur vēl ir jātīra, un ir paredzēti plašāku telpu kvalitatīvai uzkopšanai. Roboti prot sadarboties un tīrīt telpas viens pēc otra – sākumā sausā uzkopšana, tad mitrā.

iRobot Roomba® i3+ un Braava jet® m6

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba i3+ cena 650€. Piedāvājam par 1080€ iegādāties abus robotus kopā.

Roomba i3+ gan kvalitatīvi un sistemātiski iztīra lielākas platības, gan arī uz daudzām nedēļām atbrīvo Jūs no netīrumu tvertnes izbēršanas darba.

Iztīrīšanās process ir gan ērtāks, gan higiēniskāks, jo AllergenLock™ netīrumu maisi, kuros robots iztukšo tvertni, aiztur ne tikai putekļus, bet pat 99% ziedputekšņu un pelējuma sporu, kam tvertnes izbēršanas brīdī vairs nav iespēju nonākt atpakaļ telpā.

Braava m6 ir vislabākais iRobot mitrās uzkopšanas robots, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus. Paredzēts lielākām platībām.

Roomba i3+ saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl ir jātīra. Īpaši ērti lietojams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki. Robots sajūt netīrumus, tāpēc tīra īpaši kvalitatīvi. Pabeidzis darbu, robots iztīra savu netīrumu tvertni un nosūta Braava m6 robotu uzmazgāt grīdas.

iRobot Roomba® i7 un Braava jet® m6

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba i7 cena 600€. Piedāvājam par 1040€ iegādāties abus robotus kopā.

Gudrs sausās uzkopšanas robots, un jaudīgākais mitrās uzkopšanas robots, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus.

Roomba i7 ir iRobot robots lielām platībām. Un tam var īpaši smalki regulēt tīrāmo telpu karti, nosakot tīrāmās un netīrāmās zonas. Roomba i7 kartē arī uzrāda vietas, kur ir atradis vairāk netīrumus.

Pabeidzis darbu, robots nosūta Braava m6 robotu uzmazgāt grīdas.

Braava jet m6 uzmazgāšanas robots paredzēts lielāku platību kārtīgai uzmazgāšanai. Saprot, kur jau ir mazgājis, un kur vēl jāmazgā. Izsmidzina mazgāšanas līdzekli tieši uz netīrumiem, lai tos atmiekšķētu un sašķeltu, un tad efektīvi uzslauka ar mikrošķiedras drānu.

iRobot Roomba® j7 un Braava jet® m6

Divu robotu komplekts ar 250€ atlaidi.

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba j7 cena 750€. Piedāvājam par 1199.15€ iegādāties abus robotus kopā.

Visjaunākais un gudrākais iRobot sausās uzkopšanas robots, un jaudīgākais iRobot mitrās uzkopšanas robots, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus.

Braava jet m6 uzmazgāšanas robots paredzēts lielāku platību kārtīgai uzmazgāšanai. Izsmidzina mazgāšanas līdzekli tieši uz netīrumiem, lai tos atmiekšķētu un sašķeltu, un tad efektīvi uzslauka ar mikrošķiedras drānu.

Roomba j7 robots, ne tikai sajūt netīrumus un tīra līdz tīrs, bet arī spēj atpazīt un izvairīties no telefona, datora vadiem, dzīvnieku «negadījumiem» un citiem objektiem, ko nevajag aiztikt.

Robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Robotam var regulēt tīrāmo telpu karti, nosakot tīrāmās un netīrāmās zonas.

Ērti lietojams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki. Pabeidzis darbu, Roomba j7 nosūta Braava m6 robotu uzmazgāt grīdas.

iRobot Roomba® j7+ un Braava jet® m6

Divu robotu komplekts ar 271€ atlaidi.

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba j7+ cena 999€. Piedāvājam par 1427.16€ iegādāties abus robotus kopā.

Visjaunākais un gudrākais iRobot sausās uzkopšanas robots, un jaudīgākais iRobot mitrās uzkopšanas robots, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus.

Braava jet m6 uzmazgāšanas robots paredzēts lielāku platību kārtīgai uzmazgāšanai. Izsmidzina mazgāšanas līdzekli tieši uz netīrumiem, lai tos atmiekšķētu un sašķeltu, un tad efektīvi uzslauka ar mikrošķiedras drānu.

Roomba j7+ robots, ne tikai sajūt netīrumus un tīra līdz tīrs, bet arī spēj atpazīt un izvairīties no telefona, datora vadiem, dzīvnieku «negadījumiem» un citiem objektiem, ko nevajag aiztikt.

Robots paredzēts īpaši plašu telpu uzkopšanai, jo izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba j7+ saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Robotam var regulēt tīrāmo telpu karti, nosakot tīrāmās un netīrāmās zonas.

Ērti lietojams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki. Pabeidzis darbu, Roomba j7+ iztīra savu netīrumu tvertni un nosūta Braava m6 robotu uzmazgāt grīdas.

iRobot Roomba® s9+ un Braava jet® m6

Jaudīgāko iRobot robotu komplekts ar 315€ atlaidi.

Braava Jet m6 cena ir 700€, Roomba s9+ cena 1400€. Piedāvājam par 1785€ iegādāties abus robotus kopā.

Visjaudīgākais iRobot sausās uzkopšanas robots, un jaudīgākais mitrās uzkopšanas robots, kurš kā kārtīgam mazgāšanas robotam pienākas, ir kantains, lai izmazgātu arī visus stūrus.

Roomba s9+ ir iRobot robots vislielākajām platībām un smagākajiem darba apstākļiem. Robotam var regulēt tīrāmo telpu karti, nosakot tīrāmās un netīrāmās zonas. Robots ātrāk paveic darbu, jo tam ir platāki tīrīšanas mehānismi un platāks tīrīšanas ceļš. Un robots dziļāk iekļūst stūros, pateicoties īpašajai formai. Robotam var likt arī strādāt saudzīgās tīrīšanas režīmā, samazinot kontaktu ar objektiem telpā.

Roomba s9+ gan īpaši kvalitatīvi un sistemātiski iztīra īpaši lielas platības, gan arī uz daudzām nedēļām atbrīvo Jūs no netīrumu tvertnes izbēršanas darba.

Iztīrīšanās process ir gan ērtāks, gan higiēniskāks, jo AllergenLock™ netīrumu maisi, kuros robots iztukšo tvertni, aiztur ne tikai putekļus, bet pat 99% ziedputekšņu un pelējuma sporu, kam tvertnes izbēršanas brīdī vairs nav iespēju nonākt atpakaļ telpā.

Pabeidzis darbu, Roomba s9+ nosūta Braava m6 robotu uzmazgāt grīdas.

Sausās uzkopšanas robotu piedāvājums ir šeit:
Tīrība, ko var sajust! Robotu Piedāvājums

Papildus piedāvājumi klientiem, ziedojot veco robotu, cilvēkiem ar invaliditāti, 3+ ģimenēm, jaunajiem vecākiem u.c. www.irobot.lv/#visiem

Ar prieku, telefoniski palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu par visizdevīgākajām cenām 202 44 222.