Jūsu mājdzīvniekiem var gadīties «negadījumi», taču mājdzīvnieku kaka paliks vietā, kur tā nolikta un vairs nekļūs par lielu kakastrofu, pateicoties Roomba j7 un Roomba j7+ robotiem putekļusūcējiem. Tie izmanto PrecisionVision Navigation tehnoloģiju, lai atpazītu un izvairītos no mājdzīvnieku «negadījumiem» un garantētu Jums no kakastrofām brīvu tīrīšanu.

Tādēļ, ka esam tik pārliecināti par šo Roomba j sērijas tehnoloģiju, mēs iRobot esam gatavi mājdzīvnieku īpašniekiem dot oficiālu solījumu: Ja Jūsu Roomba j7 vai Roomba j7+, ar aktivizētu objektu atpazīšanas sistēmu, sastapsies ar mājdzīvnieku izkārnījumiem, no kuriem tas nepratīs izvairīties, mēs apņemamies nomainīt jūsu robotu bez maksas.

Oficiālā iRobot Garantija Mājdzīvnieku Saimniekiem ir derīga 1 gadu no robota iegādes un attiecas tikai uz nomaināmo produktu. Derīga tikai attiecībā uz cietām suņu vai kaķu kakām. Pilns un precīzs noteikumu apraksts atrodams šeit.

Roomba j sērijas roboti prot izvairīties ne tikai no dzīvnieku negadījumiem, bet arī no zeķēm, vadiem, rotaļlietām, un citiem objektiem, ko nevajag tīrīt.

Roomba j7 un Roomba j7+ robotu apraksts.

Salīdzināt visus robotus.