iRobot Roomba® 896
Robots Putekļusūcējs
iRobot Roomba® 896
Robots Putekļusūcējs

iRobot Roomba 896 ar paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēmu AeroForce™, ar Wi-Fi pieslēgumu un iRobot Home aplikāciju ļauj Jums ērti pieslēgties un likt robotam strādāt kaut no otras pasaules malas.

AeroForce™ ir jaudīgāka, efektīvāka un vieglāk apkopjama 3-pakāpju tīrīšanas sistēma, kur netīrumu savākšanas rullīši uzbirstē un uzslauka netīrumus, bet gaisa plūsmas paātrinātājs un jaunās paaudzes putekļusūcēja motors nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu, lai vēl efektīvāk savāktu putekļus un dzīvnieku spalvu. Netīrumu savākšanas rullīši satver, paceļ un ieslauka gružus un matus atkritumu tvertnē, no jebkuriem grīdas segumiem, vienlaikus samazinot apkopes un uzturēšanas rūpes, jo matu un dzīvnieku spalvu uztīšanās ir minimizēta.

Izmantojot iRobot HOME aplikāciju, varat attālināti iestatīt robotam tīrīšanas grafiku, lai liktu tam tīrīt katru dienu, jums ērtos laikos.

Izvēlies sev visatbilstošāko Roomba robotu

Salīdzini dažādus modeļus, lai atrastu sev vispiemērotāko

Īpašības
Tīra visa veida grīdas segumus Pašregulējoša tīrīšanas galva, kas automātiski piemērojas tīrāmajai virsmai, lai rūpīgi iztīrītu visa veida grīdas segumu grīdas.
3 pakāpju tīrīšanas sistēma Īpaša tīrīšanas mehānismu kombinācija, kur netīrumi tiek uzbirstēti, ieslaucīti un iesūkti.
Tīrīšanas ilgums ar vienu uzlādi
Uzlādējas un turpina darbu Ja nepieciešams, robots automātiski uzlādējas un atsāk tīrīšanu, līdz darbs ir pilnībā pabeigts.
Pašuzlāde Robots automātiski atgriežas uz pašuzlādes stacijas, lai uzlādētos un vienmēr būtu gatavs darbam.
Tīrīšanas grafiks Darba grafiks visai nedēļai.
Akustiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāka tādu netīrumu kā smiltis, gruži koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk.
Optiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāku tādu netīrumu kā putekļi, dzīvnieku spalva koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk.
Netīrumu savācējrullīši Gumijas savācējrullīši efektīvi savāc netīrumus, dzīvnieku spalvu un vienlaikus ir pasargāti no dzīvnieku spalvas uztīšanās. Īpaši noder, ja ir mājdzīvnieki.
Īpaši piemērots mājdzīvniekiem Paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma ar 5x lielāku sūkšanas jaudu un vieglāku robota kopšanu.
Pilnas netīrumu tvertnes indikators Informē, kad netīrumu tvertne ir piepildījusies un būtu jāiztīra.
iRobot HOME lietotne Robota kontrole no viedtālruņa.
Iztīra visas grīdas vienā līmenī Var iztīrīt vairākas telpas, var iztīrīt visas grīdas vienā līmenī.
Carpet Boost tehnoloģija – dziļākai paklāju tīrīšanai Automātiski palielina jaudu uz paklājiem.
Virtuālo sienu skaits komplektācijā Duālā režīma Virtuālās sienas barjera atdala robotu no telpas daļas, kurā nevēlamies lai robots darbojas - piemēram kāda istaba, vai dzīvnieku ēdienu trauks.
Pats iztīra netīrumu tvertni ar Automātisko attīrīšanās staciju
Imprint™ Viedā kartēšana
Tīrīšanas grafika uzstādīšana atsevišķām istabām un atsevišķu istabu tīrīšana
Akumulatora veids un ietilpība

* Salīdzinot ar Roomba® 600.sērijas AeroVac™ sistēmu.