iRobot Roomba® i3+
Robots putekļusūcējs ar Wi-Fi® pieslēgumu un Automātiskās attīrīšanās staciju
 650€  552.50€
iRobot Roomba® i3+
Robots putekļusūcējs ar Wi-Fi® pieslēgumu un Automātiskās attīrīšanās staciju
 650€  552.50€ Iegādāties

Parūpējas par tīrīšanu no sākuma, līdz beigām

Robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski un Automātiskās attīrīšanās stacija netīrumus savāc noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā netīrumu maisā. Netīrumu maisa ietilpība ļauj robotam pašam automātiski iztīrīties līdz pat 60 dienām. AllergenLock™ netīrumu maisi kas aiztur 99% putekļu daļiņas un pelējuma sporas.

Efektīva un jaudīga tīrīšanas tehnoloģija

iRobot patentēta paaugstinātas veiktspējas 3-pakāpju tīrīšanas tehnoloģija, kur Duālo gumijas birstu sistēma un integrēts jaudīgs putekļusūcējs, nodrošinās 10x lielāku sūkšanas spēku*, lai efektīvi iztīrītu, gan cietos grīdas segumus, gan paklājus.

* Salīdzinājumā ar 600.sērijas iRobot Roomba.

Augsti attīstīta navigācijas sistēma nodrošinās pilnīgu tīrīšanas pārklājumu

Roomba i3, izmantojot augsti attīstītu sensoru sistēmu, tīra secīgās paralēlās līnijās, veido precīzu Jūsu mājokļa karti, lai rūpīgi notīrītu visu grīdas virsmu gan atklātajā telpas daļā, gan zem mēbelēm, gan šaurākās vietās- visur, kur tā fiziskie parametri ļauj tam piekļūt.

Robots zinās, kur tam jāiekļūst, kur netīrāks un jātīra vairāk, bet kur braukt nedrīkst

Reaktīva Sensoru tehnoloģija ļauj robotam noteikt maksimāli šaurāko vietu, kur tas var iekļūt un brīdina robotu, par vietām, kur tas varētu iesprūst, lai tas laicīgi varētu reaģēt, pakāpināt atpakaļ un turpināt tīrīšanu. Tādejādi pasargājot robotu no iesprūšanas zem mēbelēm. Dirt Detect™ netīrumu sajušanas sensori, ļauj robotam noteikt tās vietas Jūsu mājoklī, kur ir lielāks netīrumu daudzums, lai tur veiktu koncentrētu papildus tīrīšanu.

Tīrīšana pielāgota Jūsu dzīvei un kontrolējams ar balsi

Pateicoties iRobot Home aplikācijai ar iRobot Genius™ inteliģento mājas robotu kontroles platformu, robots iemācīsies Jūsu tīrīšanas paradumus un ieteiks Jūsu vajadzībām piemērotus tīrīšanas grafikus, kamēr Google Assistant un Alexa ļauj jums vadīt robotu izmantojot balss komandas.* Visticamāk par dažiem tīrīšanas ieteikumiem, kas var izrādīties Jums ārkārtīgi noderīgi, Jūs pat nebūsiet iedomājušies — piemēram, papildus tīrīšanas alerģiju sezonā vai mājdzīvnieku pastiprinātas spalvas krišanas laikā.

* Darbojas ar Google Home un Alexa atbalstītām ierīcēm. Balss vadība nodrošināta Google Assistant un Alexa atbalstītajās valodās. Alexa ir Amazon.com prečuzīme. Google ir Google LLC prečuzīme.

Ideāli piemērots mājokļos ar mājdzīvniekiem

iRobot īpaši izstrādātie unikālie, elastīgie gumijas netīrumu savācējrullīši, ar īpašiem netīrumus satverošiem gumijas protektoriem efektīvākai tīrīšanai, ir aizsargāti no dzīvnieku spalvas uztīšanās. Gumijas rullīši liecas un piemērojas attiecīgajam grīdas segumam, nodrošinot ciešu kontaktu gan ar cietajiem grīdas segumiem, gan paklājiem, rūpīgākai, augstvērtīgākai tīrīšanai, lai savāktu visu veida netīrumus gan jums redzamos netīrumus un dzīvnieku spalvu, gan alergēnus un mikroskopiskās putekļu daļiņas, ko neredzat. Augstas efektivitātes filtrs aiztur 99% kaķu un suņu izcelsmes alergēnus.