Tīrīšanas
nākotne!

Roomba j7+
robots
putekļusūcējs

 

Dzīve var būt izaicinājumu pilna. Šis robots ir gatavs tiem visiem.


Uzkopj grīdu, izvairās no vadiem

Nevēlami šķēršļi vairs netraucēs robotam putekļusūcējam parūpēties par grīdu tīrību katru dienu, jo Roomba j7+ robots putekļusūcējs izmanto PrecisionVision navigācijas sistēmu, lai tīrot, pamanītu, atpazītu un izvairītos no objektiem, kam labāk nepieskarties — atstāts apģērbs, mājdzīvnieku «negadījumi» un uzlādes vadi. Attiecībā uz šo tehnoloģiju, tiek dota Oficiāla iRobot Garantija Mājdzīvnieku Saimniekiem.

Efektīva, jaudīga un precīza tīrīšana

Visu veidu sausie netīrumi un visdažādākie grīdas segumi nebūs izaicinājums Roomba j7+ robotam putekļusūcējam. Robota 3-pakāpju paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma sastāv no elastīgām gumijas birstēm ar netīrumus satverošiem protektoriem, jaudīga putekļusūcēja ar augstas efektivitātes filtru un 10x lielāku sūkšanas spēku, un sānu birsti tīrīšanai no stūriem, gar sienām un ap mēbelēm.

Neļaujiet netīrumiem Jūs aizkavēt

Steidzoties ārā pa durvīm, Jūs pamanāt gružus zem virtuves galda. Roomba j7+ robotam varat likt sakopt netīrību konkrētā vietā, uzreiz tās rašanās vai pamanīšanas brīdī, izmantojot iRobot Home aplikāciju vai papildus viedpalīgus, kas uztver balss komandas.

Sajūt un kārtīgi iztīra arī tur, kur netīrāks

iRobot j7+ ir aprīkots ar unikālu, tikai iRobot robotiem piemītošu tehnoloģiju — Dirt Detect netīrumu sajušanas sensoriem, kas ļauj robotam atpazīt tās vietas Jūsu mājoklī, kur ir lielāka netīrumu koncentrācija, lai veiktu fokusētu šo zonu tīrīšanu. Piemēram, smiltis pie ieejas durvīm, vai drupačas virtuvē, tiks pamanītas un tīrītas atkārtoti — līdz tīrs.

Tik gudrs, ka prot paredzēt nākotnes netīrību.

Lai nodrošinātu tīrīšanu, kas prot pielāgoties Jūsu ikdienas dzīves ritmam, Roomba j7+ robots putekļusūcējs iemācās, kuras telpas un kad Jūs vislabprātāk vēlaties uzkopt un piedāvā Jums piemērotus personalizētus tīrīšanas grafikus, piemēram, virtuves uzkopšanu pēc brokastīm.

Roomba j Sērijas Roboti putekļusūcēji

Mūsu jaunākie roboti putekļusūcēji ne vien iemācās Jūsu mājokli, bet arī reaģē uz to.

Jaudīga tīrīšana, minimāla piepūle.Par putekļu sūkšanu nebūs jādomā vairākus mēnešus no vietas

Ar Roomba j7+ putekļiem un netīrumiem nebūs jāpieskaras līdz pat 60 dienas, jo robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski, un Automātiskās attīrīšanās stacija netīrumus savāc noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā AllergenLock™ netīrumu maisā.

Pilnībā iztīrīts mājoklis katru reizi

Ja robota akumulators sāk izlādēties pirms darbs ir paveikts pilnībā, robots izmanto gudrās uzlādes tehnoloģiju, lai automātiski uzlādētos tieši tādā apjomā, kāds tam ir nepieciešams, lai pabeigtu tīrīšanu, un tad atsāk darbu no vietas, kur tā tika pārtraukta.

Atgriezties iztīrītā mājoklī

Lai grīdas vienmēr ir iztīrītas, bet Jūs nekad neredzētu, kā tas notiek — uzstādiet Roomba j7+, lai tas automātiski uzsāk grīdas uzkopšanu mirklī, kad izejat no mājas, bet pārtrauc to, kad atgriežaties, izmantojot iRobot Genius tehnoloģiju.

Tieši Jums piemērotas tīrīšanas pielāgošanas iespējas, nodrošinot pilnīgu Jūsu privātuma aizsardzību

iRobot apņemas Jums nodrošināt augstākos privātuma aizsardzības standartus. Jūsu datu aizsardzība tiek nodrošināta un tie tiek izmantoti tikai Jūsu robota lietošanas pieredzes un robota snieguma uzlabošanai. Vairāk par kiberdrošību.