Jaunums
iRobot Roomba® s9+
Robots putekļusūcējs ar Wi-Fi® pieslēgumu un Automātiskās attīrīšanās staciju
1500 EUR
iRobot Roomba® s9+
Robots putekļusūcējs ar Wi-Fi® pieslēgumu un Automātiskās attīrīšanās staciju
Pats iztīras.

Robota netīrumu tvertne iztīrās automātiski un netīrumi tiek savākti noslēgtā, vienreiz lietojamā, izmetamā netīrumu maisā. Maisā ietilpst netīrumu daudzums, kas atbilst 30 robota netīrumu tvertnēm, līdz ar to par darbiem, kas saistīti ar putekļu sūkšanu varat aizmirst pat uz vairākām nedēļām.

PerfectEdge™ Tehnoloģija

PerfectEdge™ Tehnoloģija ir robota dizaina risinājumi, īpašā leņķī novietota stūru birste un īpaša sensoru sistēma, kas ļauj robotam maksimāli cieši piekļauties sienām, mēbeļu vertikālajām šķautnēm un iekļūt dziļi stūros, lai atrastu un iztīrītu netīrumus arī tur, kur tie mīl paslēpties visvairāk.

Mūsu līdz šim jaudīgākais tīrītājs *

Automātiski palielina sūkšanas jaudu, lai iztīrītu paklājā saķērušos netīrumus un putekļus no paklāju dziļākajiem slāņiem. 3-pakāpju paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma ar gumijas ruļļubirstēm un 40x lielāku sūkšanas jaudu**, ir īpaši efektīva, savācot gan jums redzamos netīrumus, putekļus un dzīvnieku spalvu, gan smalkākās putekļu daļiņas, lai kur tās būtu paslēpušās.

* Salīdzinājumā ar Roomba 900.sērijas, e5, i7 robotiem.

** Salīdzinājumā ar 600.sērijas Roomba robotiem

Iemācās Jūsu mājokli, lai Jūs varētu izvēlēties, kuru istabu tīrīt, vai tīrīt visas.

Izmantojot vSLAM® navigācijas tehnoloģiju un 1,3GHz četru- kodolu procesoru, robots vāc un apstrādā telpu vizuālo informāciju, lai izveidotu precīzu Jūsu mājokļa karti un atpazītu atsevišķas istabas, kas ļautu Jums izvēlēties, kuras telpas tiek tīrītas un kad.

Anti-alergēnu sistēma.

Roomba s9+ ir aprīkots ar anti-alergēnu sistēmu, kur augstas efektivitātes filtrs aiztur 99% putekļu daļiņas, pelējuma sporas, putekļu ērcītes, kaķu un suņu izcelsmes alergēnus, kas caur attīrīšanās staciju tiek nogādāti noslēgtā, izmetamā netīrumu maisā, novēršot alergēnu nokļūšanu atpakaļ gaisā.