Roboti ar profesionālu atbalstu strādā labāk

Parūpēties par robotu ir viegli. Un ja rodas jautājumi, droši sazinieties ar mums pa tālruņiem 202 44 888 vai 202 44 333 vai epastu serviss@mansrobots.lv, vai atgādājiet robotu uz iRobot servisu, vai izsauciet iRobot speciālistu uz mājām.

Mūsu darba laiks: https://www.irobot.lv/darbalaiks/

Droši izmantojiet gan garantijas, gan pēcgarantijas servisu.

Atnesiet robotu uz servisu, kad robotam tuvojas 2 gadu garantijas beigas, lai varam visu pārbaudīt, un ja kas nepieciešams, garantijas ietvaros salabot.

Nesiet arī vecākus robotus, jo apkalpojam visus iRobot robotus. Bet pie mums iegādātiem jebkura vecuma robotiem diagnostiku un apkopi šobrīd veicam bez maksas, un ja nepieciešama kāda moduļa vai detaļas nomaiņa, nodrošinām klientu atlaides, tās iegādāties varat pirkt.irobot.lv, iRobot servisā vai MansRobots tirdzniecības vietās. Ja pienācis laiks robotu mainīt — piedāvājam atlaides, atnesot veco robotu.

Piedāvājam arī izbraukuma servisu pie Jums mājās vai birojā.

Kvalitāte, ātrums, atsaucība

ASV uzņēmums iRobot regulāri veic visu iRobot servisa centru akreditāciju. iRobot servisa centrs Latvijā, jau daudzus gadus ir ieguvis visaugstākā līmeņa akreditāciju Eiropā.

Serviss klātienē pieejams 9:00–18:00 darba dienās un 10:00–15:00 sestdienās.

Telefonisks atbalsts pieejams katru dienu.

Lielākā daļa servisa gadījumu tiek atrisināti 20 minūšu laikā, lai klientam robota remonta laikā, nav pašam jāuzkopj grīda.

Garantijas atteikumi mūsu praksē ir reta parādība. Izņēmumi visbiežāk ir ar šķidrumu aplieti roboti, ar korodējušu elektroniku. Bet arī šādos gadījumos mēģinām rast risinājumu, kā salabot robotu ar mazākām klienta izmaksām.

Garantijas serviss

Garantijas servisu nodrošinām visiem robotiem, ko paši esam pārdevuši, vai kur robota pārdevējs ar Latvijas iRobot servisa centru ir noslēdzis vienošanos par šo pakalpojumu.

2 gadu garantijas termiņu nodrošinām ne tikai privātpersonu, bet arī uzņēmumu iegādātajiem robotiem, ja ar tiem netiek sniegti uzkopšanas pakalpojumi, kur robota noslodze ir krietni virs parastās.

Iegādājoties iRobot robotu, par to, vai garantijas servisu pārdevējs Jūsu robotam nodrošinās Latvijas iRobot servisā, varat pārliecināties, redzot garantijas kartē uzņēmuma Terra Virtuala SIA rekvizītus. Un sazinoties ar mums un nosaucot robota sērijas numuru.

Pēcgarantijas serviss

Pēcgarantijas servisu nodrošinām visiem iRobot robotiem. Bet robotiem ko paši esam pārdevuši, šobrīd spēkā ir sekojošs piedāvājums:

  • – Robota diagnostika un apkope bez maksas;
  • – Rezerves detaļām klientu atlaides.
Arī tad, ja robotam ir vairāk nekā 10 gadi.

Droši nesiet robotus uz Latvijas iRobot servisu, lai tie strādātu lieliski un nezustu uzkopšanas kvalitāte. Ja serviss nav nepieciešams, bet vajadzīgas maināmās detaļas, tās iegādāties varat pirkt.irobot.lv, iRobot servisā vai MansRobots tirdzniecības vietās.

Pārliecināties, ka Jūsu robotam pienākas klienta atlaides, varat redzot garantijas kartē uzņēmuma Terra Virtuala SIA rekvizītus, vai arī ja karte nav saglabājusies — sazinoties ar mums un nosaucot robota sērijas numuru.

Izbraukuma serviss pie klienta mājās

Kā papildus pakalpojumu, darba dienās nodrošinām izbraukuma servisu pie klienta mājās vai birojā. Ar šo pakalpojumu nodrošinām robotu diagnostiku, apkopi, moduļu un detaļu nomaiņu, kā arī robota uzstādīšanu un lietošanas apmācību situācijās, kad tas papildus ir nepieciešams.

Pakalpojuma cena: 15€ attālumā līdz 10km un papildus 0,40€ par katru kilometru tālāk. Attālums tiek mērīts pa gaisa līniju, no servisa adreses Rīgā, Bieķensalas ielā 21, izmantojot www.google.com/maps rīku.

Pārējās servisa izmaksas pie klienta mājās ir līdzīgas tām, kādas tās būtu, ierodoties pie mums servisa centrā.

Lai pieteiktu izbraukuma servisu, lūgums sazināties ar mums pa tālruni 202 44 333 vai e-pastā serviss@mansrobots.lv

Rūpējamies par dabu, atlaide atnesot veco robotu

Pateicoties robotu un servisa kvalitātei, normāls iRobot robota darba mūžs Latvijā ir arī 5-10 gadi un vairāk. Uzturam rezerves daļu klāstu arī krietni senākiem robotiem un servisā operatīvi apkalpojam visus iRobot grīdas uzkopšanas robotus, ko esam pārdevuši kopš 2006. gada.

Klientus, kuri vēlas iegādāties jaunākās tehnoloģijas, mudinām veco robotu neizmest, bet ziedot Latvijas robotikas izglītībai vai sabiedrībai noderīgai vietai, kur robots iegūs vēl otro un trešo mūžu: www.irobot.lv/mainies/#brivpratigie-iroboti .Ziedojot veco robotu, jauna robota iegādei piedāvājam lielāku atlaidi.

Robotikas profesionāļi

Latvijas iRobot servisā strādā robotikas inženieri ar ievērojamu pieredzi robotu būvē. Nepārtraukti papildinām un pilnveidojam savas prasmes un zināšanas pie ražotāja, kā arī Latvijā paši izstrādājam unikālas iRobot robotu testēšanas ierīces, kas ļauj robotu servisu veikt ātrāk un precīzāk.

Mūsu izstrādātās robotu diagnostikas ierīces lieto iRobot servisa centri arī citur pasaulē. Latvijas iRobot servisa centra inženieri ir apliecinājuši savas prasmes uzvarot vadošajos robotikas čempionātos Japānā, ASV, Ķīnā un daudzās Eiropas valstīs. Brīvajā laikā apmācām interesentus būvēt robotus un organizējam robotikas čempionātus.

Telefoniskais atbalsts:

202 44 888
202 44 333

Elektroniskā saziņa:

serviss@mansrobots.lv
@MansRobots

iRobot autorizētais servisa centrs Latvijā:

Bieķensalas iela 21, Rīga, LV-1004

Darba dienās 09:00–18:00
Sestdienās: 10:00–15:00