Ietaupījums līdz –30%. Atsevišķiem iRobot robotiem līdz –300€, bet iRobot komplektiem līdz pat –600€. Piedāvājums līdz 31.01.2022, robotu skaits ierobežots.

Nevainojamai tīrīšanas kvalitātei, ērtai lietošanai, visdažādākajām platībām un tīrīšanas apstākļiem. Jaudīgi un gudri roboti, kas saprot savu darbu, jo sajūt netīrumus. Un kārtīgi mazgāšanas roboti, kas izmazgā arī stūrus, jo ir kantaini, ne apaļi.

Draudzīgs un operatīvs atbalsts pie robotikas profesionāļiem Latvijā. Eiropā visaugstāk novērtētajā iRobot autorizētajā servisa centrā.

Piedāvājumi pieejami mūsu tirdzniecības vietās (Centrālais iRobot birojs, t/c Alfa, Akropole, Spice Home), Internetā pirkt.irobot.lv vai zvanot 202 44 333.

Jūsu ērtībai zemāk esam aprakstījuši populārākos piedāvājumus.

Bet, ja meklējat komplektus, sekojiet šīm saitēm:
Divstāvīgie un Draugu komplekti
Uzmazgāšanas komplekti

iRobot® Roomba® 698 par 195€ ir droša izvēle, ja nelielu telpu uzkopšanas kvalitāte, zemas izmaksas un uzticama darbošanās gadiem ilgi, ir svarīgākie kritēriji.

Arī šim robotam ir īpašā iRobot robotu spēja sajust netīrākās vietas un tīrīt tās atkārtoti, līdz tīrs. Ja pie ieejas durvīm vai zem ēdamgalda būs netīrāks, robots to sajutīs, un iztīrīs kārtīgi, pirms dosies tīrīt tālāk.

Robotu ērti darbināt var gan attālināti ar aplikāciju, gan vienkārši nospiežot pogu uz robota.

Ja telpas ir plašākas, vai telpās uzturas arī mājdzīvnieks, tad ērtākai lietošanai iesakām Roomba i3.

iRobot® Roomba® i3

Roomba i3 ar 25% atlaidi, pa 315€. Robots, kurš sajūt netīrumus, tāpēc tīra īpaši kvalitatīvi.

Roomba i3 robots paredzēts plašāku telpu kvalitatīvai uzkopšanai, jo robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba i3 saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Īpaši ērti kopjams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Robots arī sajutīs, ja pie ieejas durvīm vai zem ēdamgalda būs netīrāks, un šo vietu iztīrīs kārtīgi, pirms dosies tīrīt tālāk.

Ja tīrāmo telpu platība (neskaitot mēbeles) vienā līmenī/stāvā pārsniedz 120–150m2, iesakām apsvērt Roomba 976 izvēli.

iRobot Roomba® 976

Roomba 976 ar 25% atlaidi, pa 368€. Robots, kurš sajūt netīrumus, tāpēc tīra īpaši kvalitatīvi.

Leģendārās 900-tās sērijas robots, ir paredzēts plašāku telpu kvalitatīvai uzkopšanai, jo robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba 976 saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Īpaši ērti kopjams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Var lietot ar pogas spiedienu uz robota, bet var izmantot arī aplikāciju, kur robots atskaitīsies par paveikto darbu, un parādīs iztīrīto telpu karti, un vietas, kur atradis vairāk netīrumu.

Ja tīrāmo telpu platība (neskaitot mēbeles) vienā līmenī/stāvā pārsniedz 185m2, iesakām apsvērt Roomba i7 izvēli.

iRobot® Roomba® i3+ par 520€, ar 20% atlaidi, ir lieliska izvēle, ja vēlaties robotu, kurš gan kvalitatīvi un sistemātiski iztīra lielas platības, gan arī uz daudzām nedēļām atbrīvo Jūs no netīrumu tvertnes izbēršanas darba.

Iztīrīšanās process ir gan ērtāks, gan higiēniskāks, jo AllergenLock™ netīrumu maisi, kuros robots iztukšo tvertni, aiztur ne tikai putekļus, bet pat 99% ziedputekšņu un pelējuma sporu, kam tvertnes izbēršanas brīdī vairs nav iespēju nonākt atpakaļ telpā.

Roomba i3+ robots paredzēts plašāku telpu kvalitatīvai uzkopšanai, jo robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba i3+ saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Īpaši ērti kopjams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Ja tīrāmo telpu platība (neskaitot mēbeles) vienā līmenī/stāvā pārsniedz 120–150m2, iesakām apsvērt Roomba i7+ izvēli.

iRobot® Roomba® i7 par 480€, ar 20% atlaidi, ir lieliska izvēle, ja nepieciešams robots īpaši lielām platībām, vai vēlaties vairāk regulēt robota darbu.

Roomba i7 robots paredzēts īpaši plašu telpu kvalitatīvai uzkopšanai, jo robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba i7 saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Īpaši ērti kopjams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Visas šī robota iespējas izmantosiet, ja darbināsiet to ar aplikāciju. Tad robots gan uzrādīs iztīrīto telpu karti, gan parādīs kurās vietās atradis vairāk netīrumu, gan arī varēsiet tam norādīt tīrāmās un netīrāmās zonas.

Ja vēlaties, lai robots ne tikai sajūt netīrumus, bet arī atpazīst, un izvairās no objektiem, kam nevajag pieskarties (vadi, zeķes, dzīvnieku "negadījumi" u.t.l.), iesakām apsvērt visjaunākā Roomba j7 izvēli.

iRobot® Roomba® i7+

Roomba i7+ ar 25% atlaidi, pa 638€. Robots, kurš gan kvalitatīvi un sistemātiski iztīra lielas platības, gan arī uz daudzām nedēļām atbrīvo Jūs no netīrumu tvertnes izbēršanas darba.

Iztīrīšanās process ir gan ērtāks, gan higiēniskāks, jo AllergenLock™ netīrumu maisi, kuros robots iztukšo tvertni, aiztur ne tikai putekļus, bet pat 99% ziedputekšņu un pelējuma sporu, kam tvertnes izbēršanas brīdī vairs nav iespēju nonākt atpakaļ telpā.

Roomba i7+ robots paredzēts īpaši plašu telpu kvalitatīvai uzkopšanai, jo robots izveido precīzu telpu karti, un tīra telpas sistemātiski. Roomba i7+ saprot, kur jau ir tīrījis, un kur vēl jātīra. Īpaši ērti kopjams, pat ja telpās uzturas arī mājdzīvnieki.

Mobilajā aplikācijā robots gan uzrādīs iztīrīto telpu karti, gan parādīs kurās vietās atradis vairāk netīrumu, gan arī varēsiet tam norādīt tīrāmās un netīrāmās zonas.

Ja vēlaties, lai robots ne tikai sajūt netīrumus, bet arī atpazīst, un izvairās no objektiem, kam nevajag pieskarties (vadi, zeķes, dzīvnieku "negadījumi" u.t.l.), iesakām apsvērt visjaunākā Roomba j7+ izvēli.

iRobot® Roomba® s9+

Tehnoloģiski pilnīgākais iRobot robots putekļusūcējs. Ar 300€ atlaidi.

Visjaudīgākais Roomba s9+ lielākajām platībām un smagākajiem darba apstākļiem. Īpašā robota forma ļauj tam iekļūt dziļāk stūros un tīrīt maksimāli tuvu sienām.

Robots izveido precīzu telpu karti un saprot, kur jau ir tīrīts, un kur vēl jātīra. Aplikācijā varat norādīt robotam speciālas tīrīšanas zonas, kā arī vietas, kur nebraukt.

Pabeidzot darbu, robots pats automātiski iztīra savu netīrumu tvertni, lai atbrīvotu Jūs no šī darba uz vairākām nedēļām.

Ja nepieciešams vēl viens robots otrajam stāvam, citām telpām, vai vēlaties uzdāvināt robotu, varat apsvērt iespēju iegādāties divus robotus reizē. Piemēram, Roomba s9+ un Roomba i3+ komplektā, maksājot par vienu robotu, saņemat divus robotus.

Tabulās zemāk varat iepazīties ar visu robotu parametriem un cenām.

Ja meklējat komplektus, sekojiet šīm saitēm:
Divstāvīgie un Draugu komplekti
Uzmazgāšanas komplekti

Papildus piedāvājumi klientiem, ziedojot veco robotu, cilvēkiem ar invaliditāti, 3+ ģimenēm, jaunajiem vecākiem u.c. www.irobot.lv/#visiem

Ar prieku, telefoniski palīdzēsim Jums izvēlēties vispiemērotāko risinājumu par visizdevīgākajām cenām 202 44 222.

Izvēlies sev visatbilstošāko Roomba robotu

Salīdzini dažādus modeļus, lai atrastu sev vispiemērotāko

Īpašības iRobot Roomba 698
698
 260 € 
195 €
iRobot Roomba i3
i3
 420 € 
315 €
iRobot Roomba i1
i1
440 €
 
iRobot Roomba 976
976
 490 € 
367.50 €
iRobot Roomba 981
981
 590 € 
501.50 €
iRobot Roomba i7
i7
 600 € 
480 €
iRobot Roomba i3+
i3+
 650 € 
520 €
iRobot Roomba i7+
i7+
 850 € 
637.50 €
iRobot Roomba j7
j7
750 €
 
iRobot Roomba j7+
j7+
999 €
 
iRobot Roomba s9
s9
1200 €
 
iRobot Roomba s9+
s9+
 1500 € 
1200 €
Tīra visa veida grīdas segumus Pašregulējoša tīrīšanas galva, kas automātiski piemērojas tīrāmajai virsmai, lai rūpīgi iztīrītu visa veida grīdas segumu grīdas. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
3 pakāpju tīrīšanas sistēma Īpaša tīrīšanas mehānismu kombinācija, kur netīrumi tiek uzbirstēti, ieslaucīti un iesūkti. Yes 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 5x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 10x lielāka sūkšanas jauda* 40x lielāka sūkšanas jauda* 40x lielāka sūkšanas jauda*
Tīrīšanas ilgums ar vienu uzlādi Līdz 60 min Līdz 90 min Līdz 90 min Līdz 75 min Līdz 120 min Līdz 90 min Līdz 90 min Līdz 90 min Līdz 120 min Līdz 120 min
Uzlādējas un turpina darbu Ja nepieciešams, robots automātiski uzlādējas un atsāk tīrīšanu, līdz darbs ir pilnībā pabeigts. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Pašuzlāde Robots automātiski atgriežas uz pašuzlādes stacijas, lai uzlādētos un vienmēr būtu gatavs darbam. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Tīrīšanas grafiks Darba grafiks visai nedēļai. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Optiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāku tādu netīrumu kā putekļi, dzīvnieku spalva koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Akustiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāka tādu netīrumu kā smiltis, gruži koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk. Yes No No Yes Yes Yes No Yes No No Yes Yes
Netīrumu savācējrullīši Gumijas savācējrullīši efektīvi savāc netīrumus, dzīvnieku spalvu un vienlaikus ir pasargāti no dzīvnieku spalvas uztīšanās. Īpaši noder, ja ir mājdzīvnieki. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Īpaši piemērots mājdzīvniekiem Paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma ar 5x lielāku sūkšanas jaudu un vieglāku robota kopšanu. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Pilnas netīrumu tvertnes indikators Informē, kad netīrumu tvertne ir piepildījusies un būtu jāiztīra. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
iRobot HOME lietotne Robota kontrole no viedtālruņa. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Iztīra visas grīdas vienā līmenī Var iztīrīt vairākas telpas, var iztīrīt visas grīdas vienā līmenī. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Carpet Boost tehnoloģija – dziļākai paklāju tīrīšanai Automātiski palielina jaudu uz paklājiem. No No No No Yes No No No No No Yes Yes
Virtuālo sienu skaits komplektācijā Duālā režīma Virtuālās sienas barjera atdala robotu no telpas daļas, kurā nevēlamies lai robots darbojas — piemēram kāda istaba, vai dzīvnieku ēdienu trauks. 2 1 1
Objektu atpazīšanas sensors Atpazīst un izvairās no objektiem, kurus nav jātīra — dzīvnieku negadījumi, dažādi vadi un līdzīgi objekti. No No No No No No No No Yes Yes No No
Uzmanīgās tīrīšanas režīms Ar īpašu 3D sensoru sajūt par 25mm augstākus objektus. Var izvēlēties režīmu, lai robots tīra tiem apkārt. No No No No No No No No No No No Yes
Pats iztīra netīrumu tvertni ar Automātisko attīrīšanās staciju No Savietojama Savietojama No No Savietojama Yes Yes Savietojama Yes Savietojama Yes
Imprint™ Viedā kartēšana No No No No No Yes No Yes Yes Yes Yes Yes
Tīrīšanas grafika uzstādīšana atsevišķām istabām un atsevišķu istabu tīrīšana No No No No No Yes No Yes Yes Yes Yes Yes
Akumulatora veids un ietilpība 1800 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 3300 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 1800 mAh Li-ion 2220 mAh Li-ion 2220 mAh Li-ion 3300 mAh Li-ion 3300 mAh Li-ion

* Salīdzinot ar Roomba® 600.sērijas AeroVac™ sistēmu.

** Pastāvīgs Cenas samazinājums, summējas ar klienta atlaidi.

*** Pēcsvētku izpārdošanas atlaide līdz 31.01.2022 ieskaitot Robotu skaits ierobežots. Atlaide tikai daļēji summējas ar citām atlaidēm.

Atrodi sev piemērotāko Braava® modeli

Raksturiezīmes iRobot Braava Jet
Braava jet™ 250
iRobot Braava Jet
Braava® 390T
iRobot Braava Jet m6
Braava jet™ m6
Robota cena
199 €
 
280 €
 
700 €
 
Piemērotākais tīrāmo telpu veids un platība Virtuves un vannasistabas:
Līdz 25m² sausās un mitrās uzslaucīšanas režīmā
Līdz 20m² uzmazgāšanas režīmā
Dzīvojamās telpas:
Līdz 32.5m² uzmazgāšanas režīmā
Līdz 92.9m² sausās uzslaucīšanas režīmā
Plašāku un vairāku telpu tīrīšanai. Var iztīrīt visu mājokli vienā stāva līmenī.
Tīrīšanas režīmi un katras vietas uzmazgāšanas/uzslaucīšanas reizes tīrīšanas cikla ietvaros Uzmazgāšana - 3 reizes
Mitrā uzslaucīšana - 2 reizes
Uzslaucīšana - 1 reizi
Uzmazgāšana - 3 reizes
Uzslaucīšana - 2 reizes
Dziļā tīrīšana - 5 reizes
Detalizētā tīrīšana - 3 reizes
Maksimālās platības tīrīšana - 1 reizi
Mitrā uzslaucīšana
Sausā uzslaucīšana
Var lietot ar tīru ūdeni vai Braava Jet cieto grīdas segumu mazgāšanas līdzekli
Piemērots cietajiem grīdas segumiem.
Seko sienai un iekļūst stūros
Lietojams ar daudzreiz lietojamiem tīrīšanas paliktņiem
Lietojams ar vienreiz lietojamiem iRobot tīrīšanas paliktņiem
Vibrējoša tīrīšanas galva
Precīzās izsmidzināšanas sprausla
Regulējams izsmidzināšanas daudzums
Spot Clean - lokalizētas tīrīšanas režīms (1m²)
Lietojams ar iRobot Home viedtālruņa aplikāciju
Savienojams ar WiFi attālinātai vadībai un tīrīšanas uzstādījumu piemērošanai
Iemācās Jūsu mājokli, izveido tā karti, atbilstoši optimizē tīrīšanu
Atpazīst atsevišķas istabas, var norādīt, kuru istabu tīrīt
Atgriežas uz pašuzlādes stacijas
Uzlādējas un turpina, līdz viss darbs ir pabeigts
Komunicē ar i7 un s9 Roomba robotiem putekļusūcējiem
Darbojas ar Roomba Virtuālās sienas barjeru
Iespējams papildināt tvertni un turpināt darbu
Tvertnes tilpums 150mL 100mL 445mL
Uzlādes laiks 2 stundas 2-4 stundas 2 stundas
Robota platums 18cm 22cm 26cm
Robota augstums 8.5cm 7.7cm 8.9cm
Svars 1.25kg 1.8kg 2.2kg

Kurš grīdas mitrās uzkopšanas robots piemērots man?
Grīdas mitrās uzkopšanas robotu iesakām izvēlēties kā otro robotu pēc tam, kad sauso netīrumu savākšanu esat uzticējuši iRobot Roomba robotam

Raksturiezīmes

Scooba
400.sērija

Braava
390T

Braava
jet

Tīrīšanas Tehnoloģija Scooba 3-pakāpju tīrīšanas process Ātra grīdas uzslaucīšana ar mitru vai sausu mikrošķiedras drānu Grīdu uzmazgāšana vai uzslaucīšana ar daudzreiz lietojamiem vai vienreizējiem tīrīšanas paliktņiem
Tīrīšanas veids Vairākkārtīga, pamatīga grīdu mazgāšana, atmērcējot un birstējot Ātrā grīdu uzslaucīšana vai uzmazgāšana Grīdu uzslaucīšana vai grīdu uzmazgāšana ar vibrējošo tīrīšanas galvu un precīzo izsmidzināšanas sprauslu
Attīra 99.3%Baktēriju *
Tīrāmo telpu izmēri Pamatīgi birstējot mazgā līdz pat 28 m² Uzslaucīšanas režīmā līdz 93 m², uzmazgāšanas režīmā līdz 33 m² Sausās vai mitrās uzslaucīšanas režīmā līdz 25 m² , uzmazgāšanas režīmā līdz 20 m²
Navigācijas tehnoloģijas iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija Polārzvaigznes Navigācijas Sistēma iAdapt® 2.0 adaptīvā navigācijas tehnoloģija
Savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju.
iRobot HOME aplikācija

* Atbilstoši pamācībai lietojot robotu iRobot Scooba 450, un izmantojot iRobot Grīdu Mazgāšanas Līdzekli, laboratorijas testi uzrādīja Escherichia coli un Staphylococcus aureus baktēriju pazušanu, robotam Scooba 450 divas reizes šķērsojot attiecīgo grīdas vietu. Rezultāti var atšķirties individuālos apstākļos.

Kuru robotu izvēlēties?

iRobot Roomba

iRobot Braava

iRobot Scooba

Ikdienas sausā uzkopšana ar putekļusūcēju un birstēm Uzmazgāšana ar mikrošķiedras drānu Intensīva mazgāšana ar birstēm
iRobot Scooba 450
Visiem grīdas segumiem, arī paklājiem. Vienā piegājienā tīra 2-4 telpas, 60m2-180m2 (atkarībā no modeļa) Visiem cietajiem grīdas segumiem, arī parketam un laminātam. 32m2 (93m2 sausajā režīmā) Plašākām telpām, mitrumizturīgām grīdām - flīzes, linolejs. Līdz 28m2
Visvienkāršākā apkope. Vislielākajā apjomā savāc putekļus, gružus, matus, dzīvnieku spalvas, smiltis Ātri, efektīvi, neticami klusi. Vēlams pirms tam lietot iRobot Roomba Nomazgā arī piekaltušus dubļus. Netīro ūdeni savāc atsevišķi. Vēlams pirms tam lietot iRobot Roomba
Roomba Roomba Braava Braava Scooba Scooba Scooba Scooba