iRobot Roomba®

iRobot Roomba 800-tā sērija.

Jaunā AeroForce tīrīšanas tehnoloģija nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu un savāc par līdz pat 50% vairāk netīrumus, putekļus, matus un gružus. 800. sērijas Roomba roboti nodrošina maksimālu tīrīšanas sniegumu, minimizējot robota apkopes un tīrīšanas rūpes.

Pārskata video

Iegādāties

Izmēģināt

Iepazīsties - AeroForce™

Paaugstinātas Veiktspējas tīrīšanas sistēma

Tīra līdz pat 50% labāk

AeroForce sistēma ir 3 ļoti svarīgu, jaunu tehnoloģiju kombinācija, kas nodrošina visveiksmīgāko sūkšanas jaudas un netīrumu savākšanas apvienojumu:

AeroForce™ netīrumu savākšanas rullīši

800. Sērijas iRobot Roomba robotos, birstu vietā tiek izmantoti elastīgi rullīši ar protektoriem, kas ir izgatavoti no noturīgas gumijas. Atšķirībā no agrāk lietotajām birstēm, sprauga starp rullīšiem ir daudz šaurāka un tas ir viens no faktoriem, kas sakoncentrē gaisa vilkmi un 5 reizes palielina sūkšanas jaudu. Tajā pašā laikā rullīšu elastīgais materiāls nodrošina to, ka arī lielāki netīrumi starp tiem tiek viegli ievilkti netīrumu tvertnē.

Gaisa plūsmas paātrinātājs

Arī šī ir pilnīgi jauna tehnoloģijas sastāvdaļa. Gaisa plūsmas paātrinātājs caur cieši izolētiem kanāliem putekļu sūcēja radīto vakuumu novada cieši pie grīdas virsmas, nodrošinot lielāka netīrumu apjoma savākšanu no katra grīdas centimetra.

Augstas veiktspējas Putekļusūcējs

Kompakts un efektīvs Putekļu sūcējs, kopā ar Gaisa plūsmas paātrinātāju un Rullīšiem, nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu nekā tas bija iespējams līdz šim radītajos robotos-putekļu sūcējos.

Papildus tīrīšanas funkcijas

Allergy filter

Ideāli piemērots mājās, kur ir cilvēki ar alerģijām

800.sērijas Roomba roboti netīrumus, sīkākās putekļu daļiņas un alergēnus savāc noslēgtā ar HEPA filtrāciju aprīkotā netīrumu tvertnē, neļaujot tiem nokļūt gaisā, ko elpojat.

For homes with animals

Lielisks palīgs, ja Jums mājās ir mājdzīvnieki.

Netīrumu savācējrullīšu protektori, savstarpēji sakļaujoties, dzīvnieku spalvas un netīrumus satver un savāc palielinātas ietilpības netīrumu tvertnē vēl efektīvāk, turklāt savācējrullīši minimizē arī rūpes par robota apkopi, kas rastos, ja spalvas uztītos uz birstēm.

Cleans all floor types

Tīra visa veida grīdas segumus.

Tīrīšanas galvas pašregulējošā piekare ļauj robotam tīrot automātiski pielāgoties dažādiem grīdas segumiem. Roomba, pat viena tīrīšanas cikla ietvaros, vienlīdz labi var tīrīt gan paklājus, gan flīzes, gan dēļu un lamināta grīdas.

Grabs dirt from worm edges

Savāc arī netīrumus gar sienām, no kaktiem, stūriem un cieši gar mēbelēm

Rotējoša kaktu birste netīrumus paslauka tieši tīrīšanas galvas ceļā, ļaujot Roomba efektīvi savākt netīrumus no stūriem, kaktiem, cieši gar sienām un ap mēbelēm.


Tīras grīdas katru dienu, bez piepūles

Netīrumi rodas katru dienu, bet ar tiem tikt galā kļūst aizvien vieglāk. Nospiediet CLEAN pogu un robots apgrūtinošos, nogurdinošos un vienmuļos grīdu tīrīšānas darbus izdarīs Jūsu vietā, atbrīvojot laiku izklaidei vai atpūtai.

  • Patstāvīgi pieslēdzas lādēšanai

    Kad Roomba robots būs pabeidzis tīrīt Jūsu māju, tas patstāvīgi atgriežas uz pašuzlādes māju, lai uzlādētos nākamajai tīrīšanas reizei.

  • Tīra pēc grafika

    Roombai var tikt iestatīts tīrīšanas grafiks, piemērots Jūsu dzīves ritmam, lai Roomba tīrītu tad, kad ir ērti Jums. Roomba var iestatīt tīrīšanas laikus atsevišķi katrai nedēļas dienai, līdz pat 7 reizes nedēļā.

  • Informē, kad netīrumu tvertne ir pilna

    Roomba robots ir aprīkots ar pilnas netīrumu tvertnes indikatoru, kas informēs kad netīrumu tvertne ir jāiztukšo.

Absolūti minimizēti Roomba apkopes darbi

Jaunajā tīrīšanas sistēmā birstes ir aizstātas ar netīrumu savācējrullīšiem, kas ir pasargātāki no matu, diegu uztīšanās un vairs neaplīp ar dzīvnieku spalvām, līdz ar to līdz minimumam samazinot rūpes par robota apkopi. Īpaši tas atvieglo dzīvi mājdzīvnieku saimniekiem, jo vidējas un īsas dzīvnieku spalvas, kas var pieķerties birstēm, jaunajos rullīšos vairs neķeras. Roomba lietošana katru dienu ir kļuvusi vēl ērtāka un vienkāršāka.

Roomba brushes
Roomba bottom

Papildus ērtību funkcijas

Virtual wall

Tīrīs kur vēlaties

iRobot Roomba Virtuālās Sienas izstaro infrasarkano staru, radot neredzamu barjeru, ko robots nespēj šķērsot. Šo neredzamo barjeru lieto, lai norādītu robotam kuru istabu, vai tās daļu ir jātīra, un kuru nē.

For homes with animals

Tīrīs secīgi – istabu pēc istabas

Atsevišķi modeļi ir aprīkoti ar Virtuālo Slūžu, kas palīdz racionālāk un efektīvāk tīrīt vairākas telpas, vispirms liekot robotam pilnībā iztīrīt vienu telpu un tikai tad doties uz nākamo. Virtuālo Slūžu var pārslēgt arī Virtuālās Sienas režīmā, istabu vai zonu norobežošanai.

Quick cleanup

Gatavs arī ātrai lokalizētu netīrumu uzslaucīšanai.

Roomba ir aprīkota ar lokalizētās tīrīšanas režīmu - SPOT, ar ko robotam varat likt uzkopt noteiktā vietā koncentrētus netīrumus vai gružus.


Pamatīga, visaptveroša tīrīšana iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija

Tīrāmo telpu pārklājuma testos Roomba robots ir nepārspēts pateicoties iAdapt tehnoloģijai - iRobot izstrādātai sensoru un programmatūras sistēmai. iAdapt ļauj robotam orientēties visdažādākās formas un izmēru mājokļos, visu grīdu noklājot vairākās tīrīšanas kārtās, nodrošinot pamatīgu tīrīšanu.