Jūsu Palīgs

iRobot ir pasaulē vadošais robotu ražotājs patērētājiem. Mēs projektējam un izgatavojam robotus, kas patērētājiem sniedz vairāk laika un brīvā laika gan mājās, gan ārpus tām.

iRobot produkti, tostarp godalgotais Roomba® robots putekļu sūcējs un Braava® sērija robotu ar grīdas mazgāšanas funkciju, ir atraduši ceļu uz miljoniem mājokļu visā pasaulē un katru dienu veic lielisku darbu, ļaujot patērētājiem veltīt laiku citām lietām.

Tehnoloģiskā ekspertīze

Mēs esam apņēmušies savā darbā izmantot jaunus izgudrojumus, atklājumus un tehnoloģiskos pētījumus, lai izstrādātu praktiskus un vērtīgus tīrīšanas robotus.

iRobot ir tehnoloģiju attīstības priekšgalā tādās jomās kā mājokļa karšu veidošana un navigācija, cilvēka un robota mijiedarbība un fiziskie risinājumi. Mūsu mērķis ir izveidot robotu un tehnoloģiju ekosistēmu izmantošanai viedmāju sistēmās, izmantojot gan mūsu pašu projektus, gan stratēģisku sadarbību ar ārējiem partneriem.

Pasaules līderis

Vairāk nekā 30 gadus iRobot ir bijis pasaules līderis robotikas un patēriņa preču nozarē. Uzņēmums visā pasaulē ir pārdevis vairāk nekā 30 miljonus robotu. iRobot valde un vadības komanda koncentrējas uz izaugsmes stratēģiju, inovācijām un kapitāla sadali, lai maksimāli palielinātu uzņēmuma vērtību akcionāriem.

iRobot tirgo savas akcijas NASDAQ biržā ar nosaukumu IRBT.

Par mums

iRobot dibināja 1990. gadā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta robotikas pētnieki ar mērķi padarīt vīziju par ikdienas palīgrobotiem par realitāti. Šobrīd iRobot ir pasaulē vadošais patērētāju robotu ražotājs.

Kopā mēs esam iRobot
iRobot ir uzņēmums, kas pilns ar radošiem un mērķtiecīgiem cilvēkiem, kas strādā kopā, lai padarītu neiespējamo iespējamu. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Bedfordā, Masačūsetā, ASV, ar birojiem Pasadenā, Kalifornijā, Londonā, Šanhajā, Guandžou, Honkongā un Tokijā.