Jūsu mājas centrs

Jūs gandrīz vienmēr esat aizņēmti – vai nu ar darbu, mācībām vai citām lietām. Ar mūsu robotiem, Jums vairs nebūs jātīra pašiem, un darbs vienmēr tiks paveikts pareizi.

Lietotāju definēta tīrīšana

Pateicoties praktiskajai un lietotāja definētai tīrīšanas vadībai, Jūs ar balsi vien varēsiet izlemt, kur tieši vēlaties tīrīt. Palūdziet robotam iztīrīt noteiktas zonas Jūsu telpās, konkrētā telpā, vairākās telpās vai veselā stāvā.

Pielāgots jūsu dzīvesveidam

Tīrīšanai ir jāatbilst Jūsu dzīvesveidam. Robots iesaka tīrīšanas plānus saskaņā ar Jūsu rutīnām un vēlmēm. Robots sniedz arī ieteikumus, kurus Jūs, iespējams, neesat apsvēruši, piemēram, papildu tīrīšana ziedputekšņu sezonas laikā vai tad, kad Jūsu mājdzīvnieki pastiprināti met spalvu.
Brīvroku vadība ar Google balss palīgu

Notīriet netīrumus nekavējoties, izmantojot Google balss palīgu. Iztīriet noteiktas telpas vai zonas pēc vajadzības, uzsāciet, apturiet, pārbaudiet robota statusu un daudz ko citu - tas viss, izmantojot savu balsi. Google balss palīgs palīdz veikt putekļu sūkšanu un grīdas mazgāšanu tā, ka tas atbilst Jūsu dzīves rutīnai.

Pielāgojiet rutīnas viedajai mājai ar Yonomi

Savienojiet savu robotu ar pārējo viedmājas sistēmu. Ieslēdziet gaismu, kad robots ienāk telpā, vai nosūtiet robotu atpakaļ uz dokstaciju, kad atgriežaties mājās.

Tīrīšana pēc Jūsu noteikumiem, izmantojot IFTTT

Iestatiet tīrīšanas grafiku, kas atbilst Jūsu dzīvesveidam, izveidojot ikdienas rutīnas ar IFTTT. Dodoties prom, iedarbiniet robotu ar viedo slēdzeni, ar garāžas vārtiem, termostatiem un citām ierīcēm.

Vienkārša balss vadība ar Alexa

Izmantojiet savu balsi, lai pēc vajadzības iztīrītu noteiktas telpas vai zonas, ieplānotu, uzsāktu, pārtrauktu tīrīšanu un veiktu citas darbības ar Alexa. Alexa var savienot ar visām Jūsu iRobot ierīcēm, lai Jūs varētu kontrolēt putekļu sūkšānu un grīdas mazgāšanu, nepakustinot ne pirkstu.