Pasūtījuma atrgiešana un anulēšana

Atgriešanas instrukcija

Jums vienmēr ir tiesības anulēt savu pasūtījumu 60 dienu laikā, kad iepērkaties vietnē iRobot, un pasūtījuma anulēšanas tiesības ir spēkā no preces saņemšanas dienas.

Vēlamies norādīt, ka Jūs paši maksājat par atgriešanu.

Pasūtījums ir jānosūta mums atpakaļ bez nepamatotas kavēšanās un ne vēlāk kā 60 dienu laikā pēc tam, kad esat mums paziņojuši, ka vēlaties anulēt savu pirkumu.

Pilna summa tiks atmaksāta tikai tad, ja:

  • Prece tiek atgriezta sākotnējā stāvoklī un bez bojājumiem*
  • Prece tiek nosūtīta atpakaļ oriģinālajā iepakojumā

*Prece zaudē vērtību, ja esat to izmantojuši citā veidā, nekā tas ir paredzēts saskaņā ar preces būtību, īpašību vai funkciju.

Ja prece ir novērtēta kā bojāta, Jūs varēsiet saņemt atpakaļ tikai daļu no pirkuma summas. Summa, ko saņemat, ir atkarīga no preces komerciālās vērtības. Atgriežot lietotas preces, Witt Baltic, SIA patur tiesības pieprasīt kompensāciju par nolietojumu, ko Witt Baltic, SIA nosaka, pamatojoties uz tālākpārdošanas vērtību. Maksa par lietotām precēm var būt 0–99% no preces sākotnējās pārdošanas cenas.

Jūs nevarat nožēlot pirkumu, atsakoties saņemt paku vai nesaņemot preci, vienlaikus mums par to nepaziņojot. Par šādu rīcību Jums jāveic samaksa par pasūtījuma apstrādi, kas atbilst reālajām ar piegādi saistītajām izmaksām.

Ja izvēlaties izmantot pasūtījuma atteikuma tiesības, atgriešanas etiķeti, ko saņemat pa pastu, uzlieciet uz oriģinālā iepakojuma un nosūtiet preci atpakaļ.

Mēs iesakām saglabāt oriģinālo iepakojumu, līdz esat izlēmis, vai vēlaties paturēt pirkumu vai nē. Iepakojuma trūkums nozīmēs produkta pārdošanas vērtības samazināšanos. Ja prece tiek saņemta atpakaļ un ir bojāta slikta iepakojuma dēļ, Witt Baltic, SIA tiek atbrīvots no jebkādas atbildības atmaksāt preces vērtību. Pārbaudiet, vai iepakojums ir cieši noslēgts un aizsargāts transportēšanas laikā, lai izvairītos no nozaudēšanas un bojājumiem.

Tā nav obligāta prasība, taču sūtījuma apstrāde noris ātrāk, ja sūtījumā ir iekļauta atbilstoša informācija – vēlams Jūsu pasūtījuma numurs (no atgriešanas veidlapas).

Mēs atgriezīsim visus no Jums saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas (tomēr tas neattiecas uz papildu piegādes izmaksām gadījumos, ja esat izvēlējušies citu piegādes veidu, nevis mūsu piedāvāto lētāko standarta piegādes veidu), ne vēlāk kā 10 darba dienu laikā no dienas, kad esam saņēmuši Jūsu ziņojumu, ka vēlaties anulēt pasūtījumu.

Mēs atgriežam naudu uz to pašu maksāšanas līdzekli, ko izmantojāt pirkumam.

Jautājumu gadījumu, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: +45 88 44 45 11

*IEVĒROT: Mēs nesaņemam sūtījumus ar pēcmaksu vai bez piegādes saņēmējam.

Preču atgriešanas adrese:

Witt Baltic, SIA
Bieķensalas iela 21,
Rīga, LV-1004
Latvia