iRobot OS
Mūsu ekskluzīvā operētājsistēma, kas ļauj lietotājiem kontrolēt, kur, kad un kā viņu roboti tīra.
Ko iRobot OS spēj jums piedāvāt?
Jo vairāk tas mācās, jo mazāk jūs tīrāt. Robots nepārtraukti mācās, lai nodrošinātu jums īpaši pielāgotu tīrīšanas pieredzi.

Uzziniet, kas jauns ar iRobot OS 7.0
Lepazīstinām ar Dirt Detective (Netīrumu detektīvs) - vienkāršs veids, kā uzturēt mājokli tīru ar mūsu jaunajiem robotiem Roomba® j9+ un Roomba Combo® j9+.

Plāno. Tīra.

Ar iRobot OS darbinātais Dirt Detective (Netīrumu detektīvs) automātiski nosaka prioritāti netīrākajām telpām un katram darbam izvēlas piemērotākos iestatījumus, nodrošinot, ka jūsu mājoklis būs iztīrīts.

Detalizētu mājas tīrības karti skatiet savā lietotnē iRobot Home. iRobot OS izseko tīrības stāvokli katrā telpā, pamatojoties uz iepriekšējo tīrīšanu, netīrumiem un grīdas veidiem, lai jūsu robots zinātu, kāda ir nākamā netīrā prioritāte.

Intuitīvi zina, kuras telpas ir iztīrītas un kāda ir nākamā netīrā prioritāte. Izsūc jūsu netīro virtuvi pirms jau iztīrītās guļamistabas.

Dirt Detective (Netīrumu detektīvs) zina vislabāk. Jūsu robots atceras, ka jūsu viesistabā ir paklājs, automātiski iestata tīrīšanas reižu skaitu un pielāgo putekļu sūkšanas līmeni optimālai tīrīšanai.

Uzziniet vairāk par iRobot OS

Tīrīšana, kur vēlaties

Apgūst un marķē katru telpu vienā reizē

Pēc pirmās palaišanas operētājsistēma iRobot OS automātiski marķē telpas jūsu mājās, lai jūs varētu sūkt putekļus, kur vēlaties un kad vēlaties – 7x ātrāk nekā iepriekš.

Šķēršļi, piemēram, mājdzīvnieku atkritumi, vadi un apavi, netraucē j-sērijas robotiem pabeigt visu darbu, jo tie izmanto PrecisionVision navigāciju, lai noteiktu priekšmetus un izvairītos no tiem.

P.O.O.P. (Pet Owner Official Promise)* nozīmē, ka mūsu Roomba j-sērijas robotu putekļu sūcēji izvairīsies no jūsu mājdzīvnieka atkritumiem. Ja tā nenotiek, mēs nomainīsim jūsu robotu bez maksas.

Mūsu roboti saprot vairāk balss komandu nekā jebkurš cits robots (3). Izmantojiet balss palīgu (2), lai savam robotam liktu tīrīt pie trauku mazgājamās mašīnas, aiz dīvāna, vai pie plīts.

iRobot OS apgūst jūsu tīrīšanas paradumus un jūsu mājokli, lai sniegtu jums personalizētus ieteikumus. Saņemiet ieteikumus par plānotu tīrīšanu, zonām, no kurām jāizvairās, tīrām zonām, kā arī īpaši netīrām zonām, kurās nepieciešama mērķtiecīgāka tīrīšana.

Tīrīšana, kad vēlaties

Jūsu dienas rutīna ir sarežģīta. Ļaujiet mums pārņemt tīrīšanas pienākumus.

Lai veiktu jaudīgu tīrīšanu, kas darbojas saskaņā ar jūsu ikdienas rutīnām, iRobot OS zina konkrētās telpas un laikus, kad vēlaties tīrīt, piemēram, virtuvē pēc brokastīm, kā arī iesaka personalizētus tīrīšanas grafikus.

Skatiet aptuveno laiku konkrēta tīrīšanas darba izpildei, lai jūs varētu to saskaņot ar savu grafiku.

iRobot OS sniedz inteliģentus ieteikumus Jūsu tālrunī, piemēram, papildu tīrīšanas grafiki mājdzīvnieku kažoku maiņas sezonas laikā.

Pateicoties operētājsistēmai iRobot OS, iespējams iestatīt, lai jūsu robots sāk tīrīšanu, kad dodaties prom, un pārtrauc tīrīšanu, kad atgriežaties mājās, lai jūs pamanītu tikai tīrību, bet nekad pašu tīrīšanu. Dzīves netraucētajos brīžos varat ieplānot savam robotam dīkstāves laiku, kad tas neveiks ne tīrīšanu, nedz iztukšos netīrumu tvertni.

Tīrīšana, kā to vēlaties

Smart Scrub mazgā uz priekšu un atpakaļ ar pastāvīgu spiedienu un 2x dziļāku berzēšanu⁴ 

Dažām mājokļa zonām ir nepieciešama pamatīgāka tīrīšana – ķepu nospiedumi koridorā, izlieti šķidrumi zem virtuves galda, flīzes vannas istabā. Vienkārši iespējojiet SmartScrub, un jūsu Roomba ComboTM j9+ berzīs grīdu uz priekšu un atpakaļ, tieši tāpat kā jūs to darītu.

Iestatiet tīrīšanas preferences katrā sava mājokļa telpā un izveidojiet personalizētu tīrīšanas pieredzi. Varat izvēlēties papildu tīrīšanu vietās, kur ir intensīva aktivitāte, un vieglāku tīrīšanu vietās, kuras izmantojat retāk.

Bērnu un mājdzīvnieku drošības slēdzi var iestatīt lietotnē iRobot Home, lai novērstu nejaušu robota iedarbināšanu ar ķepām vai rotaļu laikā.

iRobot izmanto augstākos datu šifrēšanas standartus, ko nodrošina mūsu solījums nodrošināt jūsu informācijas drošību — izmantojot datus, lai nodrošinātu labāku pieredzi un palīdzētu jūsu robotam darboties pēc iespējas labāk.

iRobot OS priekšrocības

Jo vairāk tā mācās, jo mazāk jums būs jātīra.

iRobot OS ir vairāk nekā tikai labi informēta - tās nepārtrauktā mācīšanās nodrošinās tīrīšanas pieredzi, kas ir pielāgota tieši jums.
Biežāk uzdotie jautājumi

Ko nozīmē OS nosaukumā iRobot OS?

iRobot OS ir operētājsistēma, kas ļauj lietotājiem kontrolēt, kur, kad un kā viņu roboti tīra. Tas darbojas ar visiem pašreizējiem Roomba®, Roomba ComboTM un Braava jet® robotiem un izmanto atsauksmes no vairāk nekā 40 miljoniem pārdoto iRobot ierīču.

Kā iegūt jaunāko iRobot OS versiju?

Ar Wi-Fi® savienots robots automātiski atjauninās savu programmatūru, ja būs pieejama jauna versija, kad tas ir savienots ar jūsu Wi-Fi® tīklu vai internetu un atrodas dokstacijā. Dažos gadījumos programmatūras atjauninājuma saņemšana var ilgt līdz 24 stundām. Faktiskajai programmatūras instalēšanai pēc lejupielādes/saņemšanas vajadzētu ilgt aptuveni 10 minūtes. Lai pārbaudītu sava robota programmatūru, atveriet lietotni iRobot Home un atlasiet Vēl > Iestatījumi > Par (robota nosaukums). Lai skatītu detalizētu informāciju par konkrētiem programmatūras atjauninājumiem, skatiet Programmatūras izlaiduma piezīmes.

Kādu lietotni izmantojat iRobot® produktiem?

Lietotne iRobot Home savieno jūs ar Roomba®, Roomba ComboTM vai Braava jet® robotiem. Lietotne iRobot Home nodrošina uzlabotas kartes, pielāgotas rutīnas, sezonālus ieteikumus un intuitīvu viedās mājas integrāciju.

*Funkciju pieejamība atšķiras atkarībā no robota modeļa.

Visiem pirkumiem vietnē iRobot.lv

Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 69,-
60 dienu pilna atgriešana
2 gadu ierobežota garantija
Ātrs klientu serviss

Salīdzinājumā ar iepriekšējo iRobot kartēšanas tehnoloģiju. **Virtuves marķētas ar 90% precizitāti, citu telpu atpazīšana atšķiras un var būt zemāka.

*Funkcija nav pieejama visiem modeļiem.

¹ Piedāvājums ir spēkā 1 gadu no iegādes brīža un attiecas tikai uz aizstājējproduktu. Attiecas tikai uz cietajiem kaķu vai suņu izkārnījumiem. Ir spēkā papildu noteikumi un nosacījumi — pilnu informāciju skatiet vietnē https://about.irobot.com/legal/terms-and-conditions#promise.

² Darbojas ar Alexa, Siri un Google Assistant ierīcēm. Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Google ir Google LLC preču zīme. Siri ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs un reģionos.

³ Tikai s, j, i7 un m sērijas Roomba®, j un i sērijas Roomba ComboTM robotu putekļu sūcējiem un Braava jet® m6 grīdas mazgāšanas robotiem.

⁴ Salīdzinājumā ar standarta putekļu sūkšanas un mazgāšanas režīmu kafijai un netīrumiem.