iRobot Braava™

Grīdas uzmazgāšanas robots

Tīra un spodra grīda katru dienu, bez piepūles.

Braava uzņemsies Jūsu rūpes par grīdas uzkopšanu. Braava automatizēs ikdienas netīrumu savākšanu un traipu tīrīšanu, uzslaukot un uzmazgājot grīdu ar mikrošķiedras drānu.

Pārskata video

Iegādāties

Ikdienas tīrības uzturēšana

Braava robota uzdevums ir nepagurstot tīrīt Jūsu grīdas ... atbilstoši Jūsu izvēlētajam režīmam. Robots vai nu uzslauka, vai arī uzmazgā grīdu. Braava lietošana ir vieglāka par vieglu - piestipriniet mikrošķiedras drānu pie magnētiskās tīrīšanas uzlikas, novietojiet robotu uz grīdas un nospiediet Uzslaucīšanas vai Uzmazgāšana režīma pogu.

Uzslaucīšanas režīmā Braava uzslaucīs putekļus, netīrumus un matus. Uzmazgāšanas režīmā, ar samitrināto lupatiņu, Braava arī uzmazgās traipus un nedaudz piekaltušus netīrumus.

Uzslaucīšanas režīms

Uzslaucīšanas režīmā Braava telpu uzslauka taisnās līnijās, efektīvi uzslaukot gružus, putekļus un matus.

Uzmazgāšanas režīms

Uzmazgāšanas režīmā Braava telpu uzmazgā līdzīgi kā cilvēks - īsām abpusējām kustībām, lai efektīvi tiktu galā arī ar traipiem uz cietajiem grīdas segumiem (arī uz lamināta).

Klusāks par čukstu

Braava strādā tik klusi, ka netraucēs gandrīz jebkurai Jūsu ikdienas aktivitātei vai pat miegam.

Darbojas ar vienreizējām un daudzreiz lietojamām drānām
Izmantojiet ērtās vienreizējās drānas vai ekonomiskās daudzreiz lietojamās drānas. Jūs varat izmantot vienreizējās drānas (der lielākā daļa populārāko ražotāju) vai arī iRobot īpaši izstrādātās ekoloģiskās mikrošķiedras drānas, kas ir izmazgājamas un lietojamas simtiem reižu.

Mitrinās drānu, lai mazgātu ilgāk
Izmantojot Pro-Clean dozēšanas sistēmu, mikrošķiedras drāna tiks ilgstoši uzturēta mitra. Piepildiet ūdens tvertni, piestipriniet pie magnētiskās uzlikas samitrinātu drānu, un tīrīšanas laikā drāna tiks pastāvīgi mitrināta. Pro-Clean sistēma ir iekļauta gan Braava 380, gan Braava 390T komplektācijā.

Vairāk tīrīšanas sistēmas īpašības

All floor types

Pro Clean mazgāšanas līdzekļi

Mikrošķiedru tehnoloģija daudzreiz lietojamās Pro Clean drānās nodrošina, ka to šķiedras no grīdas paceļ un savāc drānā netīrumus, eļļas, traipus, līdz ar to efektīva uzmazgāšana tiek nodrošināta arī izmantojot tikai ūdeni. Var tikt lietoti arī maigi mazgāšanas līdzekļi.

Pro Clean mazgāšanas līdzekļi
Piemērots cieto grīdu segumu mazgāšanai

Vienkārša darbināšana

Jums tikai jāpiestiprina drāna un jāpalaiž Braava strādāt, nospiežot Uzslaucīšanas vai Uzmazgāšanas režīma pogu.

  • Atgriezīsies uz darba uzsākšanas vietu

    Kad Braava robots beidz tīrīšanas ciklu, tas atgriežas darba uzsākšanas vietā un automātiski izslēdzas.

  • Viegli uzliekamas drānas

    Pateicoties viegli stiprināmajai magnētiskajai tīrīšanas uzlikai, tīrīšanas drānas ir viegli uzliekamas un noņemamas no robota.

Ātra uzlāde

Braava 390T, ar Turbo Lādētāju, uzlādējas 2 stundās.

Ērtības funkcijas

Cool battery

Ilgmūžīgs daudzreiz lādējams akumulators

Daudzreiz lādējamais akumulators Braava 380 un Braava 390T robotam ar vienu uzlādi ļauj uzslaucīt grīdas līdz pat 4 stundam un uzmagāt līdz pat 2,5 stundām.

Ilgmūžīgs daudzreiz lādējams akumulators
Drānas maiņa tīrīšanas cikla vidū

Visaptveroša tīrīšana Polārvaigznes navigācijas sistēma

Polārzvaigznes navigācija darbojas kā iekštelpu GPS sistēma. Polārzvaigznes Navigācijas Kubs uz griestiem projicē signālu, pēc kura Braava nosaka savu atrašanās vietu, aprēķina kur jau ir notīrīts un kur vēl jādodas tīrīt.

Robots izveido telpu karti katru reizi, kad tas veic uzkopšanu. Kartē tiek iezīmētas sienas, šķēršļi, pakāpieni, tiklīdz robots ar tiem sastopas. Tādēļ droši var mainīt mēbeļu izvietojumu mājā – robots lieliski sapratīs situāciju un nākošās tīrīšanas reizē izveidos jauno telpu karti.

Tīrīšanas pārklājuma platība

Vienā tīrīšanas reizē Braava 390T sausajā uzlaucīšanas režīmā var tīrīt līdz 93 m² ar vienu Polārzvaigznes Navigācijas kubu un līdz 185 m² ar vairākiem Navigācijas kubiem.

Papildus tīrīšanas pārklājuma īpašības

Wide coverage

Tīra arī zem mēbelēm

Pateicoties kompaktajiem izmēriem, Braava var tīrīt arī zem dīvāniem, galdiem un plauktiem, kā arī iekļūt šaurākās vietās, kur citi tīrītāji to nespēj.

Tīra arī zem mēbelēm
Pilnīga, visaptveroša tīrīšana
Tīra cieši gar sienām
Izvairās no pakāpieniem un paklājiem
Saudzē mēbeles

Kurš grīdas mitrās uzkopšanas robots piemērots man?
iRobot roboti nodrošina augstvērtīgus robotizētus grīdas uzkopšanas risinājumus visdažādākajām grīdas uzkopšanas vajadzībām.

Raksturiezīmes

Scooba
400.sērija

Braava
390T

Braava
jet

Tīrīšanas Tehnoloģija Scooba 3-pakāpju tīrīšanas process Ātra grīdas uzslaucīšana ar mitru vai sausu mikrošķiedras drānu Grīdu uzmazgāšana vai uzslaucīšana ar daudzreiz lietojamiem vai vienreizējiem tīrīšanas paliktņiem
Tīrīšanas veids Vairākkārtīga, pamatīga grīdu mazgāšana, atmērcējot un birstējot Ātrā grīdu uzslaucīšana vai uzmazgāšana Grīdu uzslaucīšana vai grīdu uzmazgāšana ar vibrējošo tīrīšanas galvu un precīzo izsmidzināšanas sprauslu
Attīra 99.3%Baktēriju *
Tīrāmo telpu izmēri Pamatīgi birstējot mazgā līdz pat 28 m² Uzslaucīšanas režīmā līdz 93 m², uzmazgāšanas režīmā līdz 33 m² Sausās vai mitrās uzslaucīšanas režīmā līdz 25 m² , uzmazgāšanas režīmā līdz 20 m²
Navigācijas tehnoloģijas iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija Polārzvaigznes Navigācijas Sistēma iAdapt® 2.0 adaptīvā navigācijas tehnoloģija
Savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju.
iRobot HOME aplikācija