iRobot Scooba®

Grīdas mazgāšanas robots

iRobot Scooba roboti vairs netiek ražoti. Rūpīgai grīdu uzmazgāšanai iesakām izvēlēties iRobot Braava robotus, kas var uzmazgāt arī tos cietos grīdas segumus, kuru uzmazgāšanai ir pieļaujams mazāks ūdens daudzums.

Jūsu vietā no grīdas nomazgā piekaltušus netīrumus un traipus, likvidējot līdz pat 99,3% baktēriju, kas sastopamas uz mājokļu grīdām.*

Grīdu mazgāšana nenotiek tik bieži kā vajadzētu. iRobot Scooba ir vienīgais robots, kas Jūsu vietā mazgās grīdu un varēs uzmazgāt arī lielākus pielipušus netīrumus, traipus un dubļus. Darbiniet Scooba robotu regulāri, lai Jūsu grīdas būtu tīras katru dienu - ērti un vienkārši.

Vislabākajam rezultātam grīdu mazgāšanas robotu iRobot Scooba 450 lietojiet pēc sausās uzkopšanas robotiem iRobot Roomba.

Pārskata video

Iegādāties

Izmēģināt

Pamatīga mazgāšana

Scooba 3-pakāpju tīrīšanas sistēma

Scooba 450 maksimālu tīrīšanu nodrošina ar Scooba 3-pakāpju tīrīšanas sistēmu, pielietojot Atmērcēšanas Tehnoloģiju. Izmantojot profesionālās mazgāšanas iekārtās izmantotos principus, Scooba vispirms izklāj plānu ūdens kārtu, kas atmērcē piekaltušos netīrumus, mazgā kārtīgi birstējot un tad uzsūc netīro ūdeni atsevišķā tvertnē.

Mazgāšanas sistēma ir izstrādāta pilnībā no jauna, lai cieto grīdas segumu uzmazgāšanas procesu padarītu trīs reizes labāk un samazinātu Jums veicamos darbus vēl vairāk. Tikai piepildiet ūdens tilpni un nospiediet CLEAN.

1.solis: Atmērcēšana

Scooba sagatavo grīdu mazgāšanai - uzklājot plānu ūdens kārtu (ūdenim var būt pievienots iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzeklis), lai atmiekšķētu pielipušos netīrumus un traipus, līdzīgi kā netīrumi uz traukiem tiek atmiekšķēti pirms mazgāšanas.

2.solis: Birstēšana un netīrā ūdens savākšana

Birste, griežoties ātrāk kā 600 reizes minūtē, nobirstē un atmazgā pielipušos, piekaltušos netīrumus un traipus. Netīrumus uzņēmušo ūdeni no grīdas savāc sūknis, uzkrājot to atsevišķā - netīrā ūdens rezervuārā.

3.solis: ūdens savākšanas pabeigšana

Mazgāšanu Scooba pabeidz atkārtoti savācot ūdeni, lai mēs saņemtu tīras - lieliski izmazgātas grīdas.

Nepārtraukti mazgā grīdu tikai ar tīru ūdeni vai mazgāšanas līdzekli

Atšķirībā no tradicionālām mazgāšanas metodēm - ar lupatu vai birsti, Scooba roboti grīdas mazgā tikai ar tīru mazgāšanas šķidrumu. Pateicoties nodalīto rezervuāru sistēmai, mazgāšanai no sākuma līdz beigām tiek izmantots tīrais mazgāšanas līdzeklis, kas tiek ņemts no tīrā rezervuāra, bet netīro savāc atsevišķā nodalījumā, tādejādi nodrošinot, ka Scooba netīro ūdeni nekad nelies atpakaļ uz grīdas.

Roomba bottom

Pārējās Scooba mazgāšanas īpašības

Removes bacteria

Attīra grīdu no baktērijām

Ir pierādīts, ka veicot pilnu 3-pakāpju mazgāšanas procesu, Scooba gan nomazgā netīrumus, gan arī likvidē līdz pat 99.3% no baktērijām, kas sastopamas uz mājokļa grīdas.*

Attīra grīdu no baktērijām
Nomazgā traipus un pielipušus netīrumus
Piemērots mitrumizturīgu cieto grīdu segumu mazgāšanai

Vienkārša un ērta lietošana

Jaunajā Scooba 450 ir īpaši padomāts par lietošanas ērtumu un vieglumu, iestrādājot virkni ērtības funkciju. Scooba paveiks garlaicīgo grīdu mazgāšanas darbu Jūsu vietā un atbrīvos no ņemšanās ar mazgāšanas birstēm un spaiņiem.

  • Vienkārši piepildīt un iztukšot

    Piepildiet un iztukšojiet ūdens tvertnes dažu sekunžu laikā, bez rūpēm, pateicoties Scooba 450 jaunajam tvertņu dizainam.

  • Piemērosies Jūsu mājas mazgāšanas vajadzībām

    Scooba 450 ir divi mazgāšanas cikli - pilnais 40 minūšu cikls un 20 minūšu cikls mazākām telpām.

  • Mazgā ar tīru ūdeni vai iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzekli

    Scooba 450 mazgāšanai izmanto tīru ūdeni vai iRobot Grīdu Mazgāšanas līdzekli - vēl dziļākai uzkopšanai, attīrot grīdu no baktērijām, pat neizmantojot antibakteriālos mazgāšanas līdzekļus.

DryDock™ Uzlādes un Žāvēšanas stends

DryDock Uzlādes un Žāvēšanas stendā ievietojot Scooba 450 robotu, aktivizējas robota uzlādes un žāvēšanas cikls, ievērojami saīsinot žāvēšanas laiku un samazinot mikrobu veidošanās procesu. Tas arī nodrošina kompaktu robota uzglabāšanu.

Roomba bottom

Papildus ērtību funkcijas

Virtual walls

Tīrāmās teritorijas norobežošana

Virtuālā siena ar infrasarkano staru ļauj robota lietotājiem ierobežot robota darbības teritoriju, piemēram padarot robotam neaizsniedzamu telpu, kur atrodas dzīvnieku ēdienu trauki.

Tīrāmās teritorijas norobežošana
Savietojams ar Roomba piederumiem
Sarunājas ar Tevi
Vienkārša apkope
Krāsu kodējums

Visaptveroša mazgāšana iAdapt® - inteliģenta tīrīšanas tehnoloģija

Izmantojot iAdapt Tehnoloģiju - sistēmu, kurā apvienotas sensoru un programmatūras tehnoloģijas, kas pielietotas arī vispasaules atzinību ieguvušajos iRobot Roomba robotos, Scooba 450 nosedz maksimāli iespējamo grīdas virsmu, kur katra vieta tiek tīrīta vairākas reizes un pārklāta dažādos tīrīšanas leņķos.

Speciāli modificējot iAdapt sistēmu Scooba mazgāšanas funkcijai, ir nodrošināti arī optimāli laika intervāli starp atkārtotām katras grīdas vietas mazgāšanas reizēm mazgāšanas cikla ietvaros, tādejādi maksimizējot mazgāšanas sniegumu, atmērcēšanas, traipu un pielipušo netīrumu nomazgāšanas spējas.

Vairāk iAdapt® raksturīpašības

Wide coverage

Plaša mazgājamā platība

Scooba 450 vienā ciklā var izmazgāt telpas līdz pat 28 m² platībā.

Plaša mazgājamā platība
Katru vietu mazgā vairākas reizes
Saudzē sienas un mēbeles
Tīra cieši gar sienu
Izvairās no paklājiem un trepēm

Kurš grīdas mitrās uzkopšanas robots piemērots man?
iRobot roboti nodrošina augstvērtīgus robotizētus grīdas uzkopšanas risinājumus visdažādākajām grīdas uzkopšanas vajadzībām.

Raksturiezīmes

Scooba
400.sērija

Braava
390T

Braava
jet

Tīrīšanas Tehnoloģija Scooba 3-pakāpju tīrīšanas process Ātra grīdas uzslaucīšana ar mitru vai sausu mikrošķiedras drānu Grīdu uzmazgāšana vai uzslaucīšana ar daudzreiz lietojamiem vai vienreizējiem tīrīšanas paliktņiem
Tīrīšanas veids Vairākkārtīga, pamatīga grīdu mazgāšana, atmērcējot un birstējot Ātrā grīdu uzslaucīšana vai uzmazgāšana Grīdu uzslaucīšana vai grīdu uzmazgāšana ar vibrējošo tīrīšanas galvu un precīzo izsmidzināšanas sprauslu
Attīra 99.3%Baktēriju *
Tīrāmo telpu izmēri Pamatīgi birstējot mazgā līdz pat 28 m² Uzslaucīšanas režīmā līdz 93 m², uzmazgāšanas režīmā līdz 33 m² Sausās vai mitrās uzslaucīšanas režīmā līdz 25 m² , uzmazgāšanas režīmā līdz 20 m²
Navigācijas tehnoloģijas iAdapt® adaptīvā navigācijas tehnoloģija Polārzvaigznes Navigācijas Sistēma iAdapt® 2.0 adaptīvā navigācijas tehnoloģija
Savietojams ar Roomba Virtuālo sienu, akumulatoru un lādētāju.
iRobot HOME aplikācija

* Atbilstoši pamācībai lietojot robotu iRobot Scooba 450, un izmantojot iRobot Grīdu Mazgāšanas Līdzekli, laboratorijas testi uzrādīja Escherichia coli un Staphylococcus aureus baktēriju pazušanu, robotam Scooba 450 divas reizes šķērsojot attiecīgo grīdas vietu. Rezultāti var atšķirties individuālos apstākļos.