irobot roomba 980 image
Iepazīstieties,
iRobot Roomba 980
Spēks, kas maina grīdas uzkopšanas paradumus
Pirkt Izmēģināt
Uzzini, tieši kā iRobot Roomba 980 tīra ilgāk un labāk, kā jebkad agrāk

Lielāku grīdas platību uzkopšanas robots

Tagad uzkopj visu mājas stāvu

iAdapt® 2.0 Navigācija

Pielāgojas reāliem, pietiekami sarežģītiem mājokļu iekārtojumiem un nodrošina līdzšinējās iAdapt 1.0 adaptīvās navigācijas priekšrocības, kombinējot tās ar jauno vizuālās lokalizācijas tehnoloģiju vSLAM, un ļaujot iRobot Roomba 980 kvalitatīvi veikt darbu ievērojami lielākās platībās.

Vizuālā lokalizācija

Jaunā iRobot izstrādātā vizuālās lokalizācijas tehnoloģija vSLAM ļauj robotam sajust telpā izvietotos objektus, veidot precīzu mājokļa karti un zināt kuras vietas un cik reizes jau ir tīrītas. Tas ļauj ievērojami paplašināt iRobot Roomba 980 robota autonomi uzkopjamo platību.

Robots uzlādējas un turpina darbu

Ja tīrāmo telpu platība ir ļoti liela, robots tīrīšanas cikla vidū uzlādējas, un turpina iesākto darbu.

Automātiski palielina jaudu, kur tas visvairāk nepieciešams

Carpet Boost tehnoloģija

iRobot Roomba 980 uzbraucot uz paklāja, kur slēpjas netīrumi un gruži, Carpet Boost tehnoloģija tā putekļusūcējam liek darboties ar 10 reizes lielāku jaudu, nekā 700-tās sērijas iRobot Roomba.

AeroForce tehnoloģija

Netīrumi tiek savākti ar AeroForce tehnoloģiju - netīrumu savācējrullīšiem un izolētos kanālos veidotu gaisa plūsmas paātrinātāju, kas nodrošina lielāku jaudu un vieglāku robota apkopi.

Ar iRobot HOME Aplikāciju robotu var attālināti kontrolēt ar viedtālruni

Nospied CLEAN Attālināti

Viedtālruņa aplikācija ļauj ērti pieslēgties iRobot Roomba 980 robotam, un likt tam strādāt kaut no otras pasaules malas.

Robota kontrole

Ar iRobot HOME aplikāciju var apskatīties, cik daudz darba robots ir paveicis.

Ērta plānošana

Attālināti var arī ieplānot tīrīšanas grafiku, noteikt vai robotam katra vieta jātīra 1 reizi vai 2 reizes, uzdot pastiprinātu telpas stūru tīrīšanu, likt arī ārpus paklājiem iedarbināt īpaši jaudīgo "Carpet Boost" režīmu.

iRobot® Roomba® grīdas uzkopšanas robots

Tīrākas grīdas. Katru dienu. Pogas spiediena attālumā.

Roomba ir Jūsu partneris, lai māja būtu tīrāka un Jums atliktu vairāk laika radošākām nodarbēm.

Salīdzini robotus

Netīrumiem nav nekādu izredžu

Roomba spēj uzkopt gan cietās grīdas, gan paklājus, un pat tīrīt zem mēbelēm, kuru augstums nav zemāks par 10 cm.

Pārliecinies kāpēc netīrumiem nav kur paslēpties

Pielāgojas videi, lai piekļūtu visur kur iespējams

Rotējoša sānu birste iztīra netīrumus no telpu kaktiem un cieši gar kājlīstēm un mēbelēm, un tos tālāk savāc netīrumu savācējrullīši un putekļusūcējs.

HEPA filtri (sākot no 800.sērijas) aiztur līdz pat 99% netīrumu, gružu un alergēnu, izmērā līdz 1 mikronam, neļaujot tiem nokļūt gaisā ko elpojat. iRobot HEPA filtru sistēma izmanto E11 materiālu, kas ir testēsts ar IEST‐RP‐CC001.5.

Precīzi sajūt netīrumus un gružus

2. sēŗijas Dirt Detect™ tehnoloģija (pieejama sākot no 700. sērijas) ar optiskajiem un akustiskajiem netīrumu sensoriem sajūt telpu netīrākās vietas, un tur pastiprināti satīra netīrumus, gružus un dzīvnieku spalvas.

Rotējoša sānu birste iztīra netīrumus no telpu kaktiem un cieši gar kājlīstēm un mēbelēm, un tos tālāk savāc netīrumu savācējrullīši un putekļusūcējs.

HEPA filtri (sākot no 800.sērijas) aiztur līdz pat 99% netīrumu, gružu un alergēnu, izmērā līdz 1 mikronam, neļaujot tiem nokļūt gaisā ko elpojat. iRobot HEPA filtru sistēma izmanto E11 materiālu, kas ir testēsts ar IEST‐RP‐CC001.5.

Uzmanīgi pārvietojas pa telpām

Pilns sensoru klāsts ļauj Roomba robotam pārvietoties pa telpām, pakļūt zem mēbelēm, iztīrīt stūrus un kaktus. Pakāpienu sensori ļauj Roomba robotam izvairīties no pakāpieniem un ievērojamām grīdas līmeņa maiņām.

Neticami viegli lietojams

Viens CLEAN pogas spiediens un robots sāk uzkopt telpas, pat ja neviens nav mājās.

Cik vienkārši iRobot Roomba ir tīrīt māju

Tīrīšanas grafiks

Roomba robotam var uzdot tīrīšanas grafiku visai nedēļai, lai nodrošinātu tīras grīdas katru dienu.

Viegli kopjams

Birstes ir aizstātas ar netīrumu savācējrullīšiem, kas ir pasargātāki no matu, diegu uztīšanās un vairs neaplīp ar dzīvnieku spalvām, līdz ar to līdz minimumam samazinot rūpes par robota apkopi.

Pilnīgai pārliecībai, ka darbs ir paveikts

Ja telpas ir lielākas, iRobot Roomba 980 robots atgriežas uz Pašuzlādes Mājas, uzlādējas un turpina iesākto darbu, līdz to paveic.

Ievērojama putekļu sūkšanas jauda

3 pakāpju tīrīšanas sistēma ir trīs izcilu tehnoloģiju apvienojums, un tā lieliski savāc dzīvnieku spalvas, netīrumus un gružus.

Roomba AeroForce - Cleaning

Spiediet uz koncentriskajiem apļiem, lai izpētītu katru tīrīšanas tehnoloģiju

Roomba AeroForce - agitation

Paklāju tīrīšana

Savācējrullīšu protektori no paklāja izdauza tur sablīvējušos netīrumus.

Roomba AeroForce - extraction

Savākšana

Divi, pretējos virzienos rotējoši savācējrullīši no grīdas paceļ netīrumus.

Roomba AeroForce - suction

Sūkšana

Jaudīga putekļusūcēja gaisa plūsma netīrumus iesūc tvertnē.

Uzzini par AeroForce, kas padara iRobot Roomba tīrīšanas sistēmu tik efektīvu

AeroForce tīrīšanas sistēmas spēks

Sasniedz netīrumus

Rotējoša sānu birste sasniedz netīrumus pat telpu kaktos un gar kājlīstēm, un pārvieto tos zem robota, kur tos savāc 3 pakāpju Tīrīšanas Sistēma.

Lieliski savāc netīrumus

Pretkustībā rotējoši netīrumu savācējrullīši ar izturīgas gumijas protektoriem, gan lieliski savāc netīrumus no cietām grīdām un paklājiem, gan arī ir daudz vieglāk kopjami nekā agrākos modeļos lietotās birstes.

Lielāku jaudu nodrošina tieši tur, kur nepieciešams

2. paaudzes AeroForce sistēma nodrošina 5 reizes lielāku sūkšanas jaudu nekā iepriekšējos modeļos, un iRobot Roomba 980 robotā lietotā 3. paaudzes AeroForce sistēma nodrošina līdz pat 10 reizes lielāku jaudu tieši uz paklājiem un grīdsegām.

Izvēlies sev visatbilstošāko Roomba robotu

Salīdzini dažādus modeļus, lai atrastu sev vispiemērotāko

Īpašības iRobot Roomba 616
616
iRobot Roomba 681
681
iRobot Roomba 696
696
iRobot Roomba 866
866
640 €
iRobot Roomba 896
896
iRobot Roomba 966
966
 590 € 
500 €
iRobot Roomba 980
980
 700 € 
590 €
Tīra visa veida grīdas segumus Pašregulējoša tīrīšanas galva, kas automātiski piemērojas tīrāmajai virsmai, lai rūpīgi iztīrītu visa veida grīdas segumu grīdas. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
3 pakāpju tīrīšanas sistēma Īpaša tīrīšanas mehānismu kombinācija, kur netīrumi tiek uzbirstēti, ieslaucīti un iesūkti. Yes Yes Yes 5x lielāka sūkšanas jauda 5x lielāka sūkšanas jauda 5x lielāka sūkšanas jauda 10x lielāka sūkšanas jauda
Tīrīšanas ilgums 60 min 60 min 60 min 60 min 60 min 75 min 120 min
Pašuzlāde Robots automātiski atgriežas uz pašuzlādes stacijas, lai uzlādētos un vienmēr būtu gatavs darbam. Yes Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Tīrīšanas grafiks Darba grafiks visai nedēļai. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Akustiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāka tādu netīrumu kā smiltis, gruži koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk. No Yes Yes Yes Yes Yes Yes
Optiskais netīrumu sensors Atpazīst zonas ar lielāku tādu netīrumu kā putekļi, dzīvnieku spalva koncentrāciju, lai liktu robotam šīs zonas tīrīt vairāk. No No Yes Yes Yes Yes Yes
Netīrumu savācējrullīši Gumijas savācējrullīši efektīvi savāc netīrumus, dzīvnieku spalvu un vienlaikus ir pasargāti no dzīvnieku spalvas uztīšanās. Īpaši noder, ja ir mājdzīvnieki. No No No Yes Yes Yes Yes
AeroForce tehnoloģija Paaugstinātas veiktspējas tīrīšanas sistēma ar 5x lielāku sūkšanas jaudu un vieglāku robota kopšanu. No No No Yes Yes Yes Yes
Pilnas netīrumu tvertnes indikators Informē, kad netīrumu tvertne ir piepildījusies un būtu jāiztīra. No No No Yes Yes Yes Yes
iRobot HOME lietotne Robota kontrole no viedtālruņa. No No Yes No Yes Yes Yes
Daudzu telpu tīrīšana Var iztīrīt vairākas telpas, var iztīrīt visas grīdas vienā līmenī. No No No No No Yes Yes
Uzlādējas un turpina darbu Ja nepieciešams, robots automātiski uzlādējas un atsāk tīrīšanu, līdz darbs ir pilnībā pabeigts. No No No No No Yes Yes
Carpet Boost tehnoloģija Automātiski palielina jaudu uz paklājiem. No No No No No No Yes
Akumulatora veids un ietilpība. 2200 mAh Ni-MH 2130 mAh Li-ion 1800mAh Li-ion 3000 mAh Ni-MH 1800mAh Li-ion 2130 mAh Li-ion 3300 mAh Li-ion