Kontakti | Pirkt | Izmēģināt | Roomba-ikdienas uzkopšana | Braava-uzmazgāšana | Scooba-mazgāšana | Reģistrēties | iRobot Bonusi LV
RU
KAS TAS IR?

iRobot Roomba jau 9 gadus ir pasaulē populārākais grīdas uzkopšanas Robots. Pēc formas un izmēra kā vidēji liels siera ritulis (d=34cm), istabā orientējas izmantojot savus neskaitāmos sensorus. Robots nav pieslēgts elektrotīklam - ar uzlādētu akumulatoru tas darbojas līdz pat 2 stundām un pēc darba paveikšanas atgriežas uzlādēties.

Robots principiāli maina mājas uzkopšanas paradumus, jo ikdienas tīrīšanas veikšanai ir nepieciešams tikai nospiest pogu.Pēc starta komandas saņemšanas, Robots tīrīšanas darbu veic patstāvīgi. Viņam ir uzstādīti desmitiem dažādu sensoru, kas analizē gan telpas konfigurāciju, gan reljefu, gan netīrumu daudzumu. Šie dati tiek apstrādāti līdz pat 67 reizēm sekundē un ar unikālās iAdapt™ tehnoloģijas palīdzību tiek pieņemti lēmumi kas nodrošina efektīvu un drošu tīrīšanu.

iRobot Roomba viegli tiek galā ar dažādiem netīrumiem, pat dzīvnieku vilnu. Divas pretējos virzienos rotējošas birstes uzlasa netīrumus, bet vieglākās daļiņas tiek vienkārši iesūktas konteinerā. Speciāla sānu birste iztīra gružus no istabas kaktiem un gar sienām.


Robots lieliski tīra gan cietās grīdas, gan īsspalvu paklājus.

Nelielais augstums (tikai 9 cm) ļauj tīrīt zem gultām un skapjiem, kur ar citām tīrīšanas metodēm to ir grūti izdarīt. Robots sver tikai 2,9 kg, tīrīšana notiek salīdzinoši klusi (<70 dB) un par cik tiek izmantots ne tikai vakuums, bet arī birstes, ir nepieciešama mazāka jauda un robots nesakarst. Pēc uzkopšanas ieejot telpā nejutīsiet putekļusūcējiem raksturīgo «smaržu».

Kā tad Robots maina mājas uzkopšanas paradumus?

Šādi paātrinājumā izskatās 3x4 m lielas telpas tīrīšana Robota (pa kreisi) un Cilvēka (pa labi) izpildījumā. Ar zaļu krāsu iezīmēta notīrītā teritorija.Filmā robota kustības ir paātrinātas 10 reizes, be Cilvēka kustības - 3 reizes. Robots tīra ilgāk nekā Cilvēks, piekļūst tur kur mēs parasti netiekam klāt un savu darbu var veikt arī tad, kad neviena nav mājās.

> kā Robots darbojas?
 
Noteikumi un Privātums | © 2006—2022 Terra Virtuala, SIA
 
Draugiem Twitter YouTube Facebook